Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki
Drukuj PDF

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

12 CZERWCA 2011

 1. Dzisiejsza niedziela zamyka w Kościele okres Wielkanocy, który wiąże się dla nas z obowiązkiem spowiedzi i Komunii Świętej wielkanocnej.
 2. W naszej parafii z racji drugiej niedzieli miesiąca modlimy się za wszystkich ofiarodawców budowy świątyni, modlimy się także o błogosławieństwo w tym dziele. Serdecznie dziękuję za dzisiejszą składkę tzw. inwestycyjną i za wszelkie wpłaty na konto parafialne. Zgodnie z ostatnimi zapowiedziami - informuję, że dobiegają końca prace przy kluczowym w tym roku etapie budowy - pośrednim posadowieniu kościoła. Kilkadziesiąt pali, na których stała będzie świątynia, jest już zalanych.
 3. Zbliża się święto Bożego Ciała. Podobnie jak w ubiegłym roku, trasa procesji będzie prowadzić od świątyni do świątyni. W tym roku wyruszymy z kościoła św. Faustyny do naszej parafialnej kaplicy. Plan uroczystości Bożego Ciała:
  • 800 - Msza święta (kaplica parafialna)
  • 900 - Msza Święta - kościół pw. św. Faustyny
  • Po mszy wyruszy procesja do czterech ołtarzy, procesja zakończy się błogosławieństwem na cztery strony świata na placu przy kaplicy parafialnej.
  • Ok. 1115 BEZPOŚREDNIO PO PROCESJI - Msza Święta (kaplica parafialna)

   W najbliższym czasie poproszę poszczególne rodziny o odpowiedzialność za ołtarze. Liczę, że znajdzie się wiele osób, które się w to dzieło zaangażują.

 4. W środę na godz. 1900 zapraszam kandydatów do bierzmowania z II klasy gimnazjum. Proszę zabrać indeksy.