Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Ogłoszenia parafialne 7 sierpnia 2011

Drukuj PDF

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

7 SIERPNIA 2011

1. Odszedł do Pana z naszej wspólnoty parafialnej + Leszek Skibiński (Złotniki, ul. Słoneczna 6 ). Pogrzeb odbył się w miniony czwartek. Polećmy go Bożemu Miłosierdziu: Wieczny odpoczynek…

2. W sobotę 13 sierpnia przed wieczorną mszą odmówimy różaniec za zmarłych polecanych w tzw. rocznych wymieniankach.

3. Kościół na całym świecie jest poruszony olbrzymim głodem w Południowym Sudanie i Erytrei. W związku z tym Caritas w całej Polsce w najbliższą niedzielę przeprowadza zbiórkę przed kościołami na pomoc cierpiącym głód.

4. W najbliższą niedzielę z racji drugiej niedzieli miesiąca będziemy polecać w modlitwie wszystkich ofiarodawców budowy naszego kościoła, w związku z tym będzie też krótkie sprawozdanie z placu budowy.