Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Ogłoszenia parafialne 14 sierpnia

Drukuj PDF

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

14 SIERPNIA 2011

  1. Jest dla mnie radością, że po kilku już miesiącach, została odbudowana i zabezpieczona kapliczka Matki Bożej na ulicy Muchomorowej. Dziękuje wszystkim, którzy mieli w tym swój udział. Z tej okazji zapraszam na wieczorną modlitwę pod kapliczkę dziś w niedzielę na godz. 2100.
  2. Jutro Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny, msze jak w każda niedzielę, podczas każdej mszy poświęcenie ziół.
  3. Caritas w całej Polsce organizuje dziś zbiórkę do puszek na pomoc głodującym w Afryce. Polecam ofiarności parafian.
  4. Od jutra ministranci naszej parafii wyjeżdżają na swój letni obóz.
  5. Dzisiaj druga niedziela miesiąca – modlimy się za wszystkich ofiarodawców budowy świątyni. Przy tej okazji  dziękuję za dzisiejszą tzw. inwestycyjną składkę, dziękuje także za wpłaty na konto parafialne.
  6. W najbliższą niedzielę zbiórka na budowę naszego kościoła w parafii w Tarnowie Podgórnym.