Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Drukuj PDF

Od początku października 2009 działa w naszej parafii  dziecięca SCHOLA parafialna. Próby odbywają się  we wtorki o godz. 17,15 w kaplicy parafialnej. Schola upiększa swoim śpiewem liturgię mszy św. dziecięcej  w niedzielę o godz. 10.30. Schola  jest otwarta na nowych członków, których zapraszamy  bezpośrednio na próbę scholi.

Założycielem i przygotowującym dzieci do śpiewu w pierwszym roku działalności zespołu był  Stanisław Jezierski. Obecnie zespół prowadzi Joanna Karolak. Dzieci z zespołu wraz z rodzicami spędzają wspólnie czas również podczas wyjazdów. Udało się im już pojechać blisko bo do Moraska,  ale również i dalej bo do Szamocina, a dowodem że wszystkim dopisywały na wyjazdach humory są zdjęcia w naszych internetowych galeriach.

W scholi śpiewa ok. 20 dzieci: Alicja, Ewa, 2 Zuzie, 3 Ole, Rozalka, 3 Julie, Zosia, Ula, Marysia, Ania, Marta, Maja, Ksenia, Kasia, Mateusz.
Wiemy, że trening czyni mistrza, dlatego wszystkie dzieci myślące o śpiewaniu muszą pamiętać, że bycie członkiem scholi to nie tylko miłe towarzystwo i wspólna zabawa, ale regularne próby, na które serdecznie zapraszamy w każdy wtorek (oprócz wakacji letnich)
o godz. 17.15.