Msze Święte

w dni powszednie 18,30, w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12,00, 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

INTENCJE MSZALNE

LUTY 2018

17 lutego – sobota 18.30 – +Janina Kucharska

18 LUTEGO – PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 – +Waldemar Grygiel

10.30 – Za zmarłych z rodzin Baranowskich i Zielińskich

12.00 – +Waldemar Grygiel

18.30 – +Anna Paszkowska w 20 rocznicę śmierci

19 lutego – poniedziałek 18.30 – +Waldemar Grygiel

20 lutego – wtorek 18.30 – +Ryszard w 2 rocznicę śmierci

21 lutego – środa 18.30 – W intencji Barbary z podziękowaniem za dar życia i wszelkie otrzymane łaski, z prośba o dalszą opiekę, błogosławieństwo i zdrowie, także dla całej rodziny

22 lutego – czwartek 18.30 – +Mirosława Wędrychowska, Genowefa Kubiak i zmarli z rodziny

23 lutego – piątek 18.30 – W intencji Barbary z okazji 70 urodzin

24 lutego – sobota 18.30 – +Barbara Antkowiak, +Ryszard Antkowiak i zmarli z rodziny

25 LUTEGO – DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 – +Maria, Roman, Stefan Warkocz

10.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski z okazji 9 urodzin Patryka, z prośba o dalszą opiekę i Boże błogosławieństwo

12.00 – +Aleksandra Lipska w 2 rocznicę śmierci

18.30 – +Zofia Lewandowska w 2 rocznice śmierci, zmarli z rodzin Lewandowskich i Śronów

26 lutego – poniedziałek 18.30 – W 10 urodziny Bartka, z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośba o dalsze

27 lutego – wtorek 18.30 - +Waldemar Grygiel

28 luty – środa

16.30 – W 92 urodziny Romany, w 45 rocznicę ślubu Marii i Macieja

18.30 - +Bogumiła Jęch

1 marzec – czwartek 18.30 – Z okazji 60 urodzin Doroty

2 marzec – piątek 18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała, oraz o opiekę MB

3 marzec – sobota 18.30 - +Ryszard Dudek

4 MARZEC – TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Janina Kucharska

10.30 - +Helena, Edward Burel

12.00 - +Franciszek Konieczny

18.30 - +Zbigniew Cerba

 

INTENCJE MSZALNE

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY W ZŁOTNIKACH

STYCZEŃ 2018

 

31 GRUDNIA – NIEDZIELA ŚWIETEJ RODZINY 9.00 - +Pelagia, Józef Kardasz od syna Tomasza z rodziną

1 STYCZNIA – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI – NOWY ROK 9.00 - +Felicja i Mieczysław Kasperscy od Heleny Pikuły

6 STYCZNIA – OBJAWIENIE PAŃSKIE – TRZECH KRÓLI 9.00 –

7 STYCZNIA – NIEDZIELA  9.00 –

14 STYCZNIA – NIEDZIELA 9.00 – +Regina, Edmund, Adam Korek

20 STYCZNIA – sobota 13.00 – W 90 urodziny, z prośbą o Bożą opiekę

21 STYCZNIA – NIEDZIELA 9.00 – +Irena w 16 rocznicę śmierci, Jan Korek, Paulina

28 STYCZNIA – NIEDZIELA 9.00 – +Maria w 20 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

2 LUTEGO – Matki Bożej Gromnicznej 17.00 –

4 LUTEGO – NIEDZIELA 9.00 – +Marianna Filipiak

11 LUTEGO – NIEDZIELA 9.00 – +Cecylia, Antoni, Stanisław, Zdzisława, Tadeusz, Joanna, Jan

14 LUTEGO – Środa Popielcowa 17.00 – +Franciszka, Franciszek, Czesław, Ryszard

18 LUTEGO – PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 –

25 LUTEGO – DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 –

4 MARCA – TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 –

 



1 lutego – czwartek 18.30 - +Władysław Ornoch w 1 rocznicę śmierci

2 LUTEGO – OFIAROWANIE PAŃSKIE – MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ – pierwszy piątek miesiąca

18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę MB

3 lutego – sobota 18.30 – +Genowefa

4 LUTEGO – NIEDZIELA

8.00 – +Janina Kucharska

10.30 – +Krystyna Stryjakowska

12.00 – Za zmarłych z rodzin Przybyłowskich i Kolskich

18.30 – W intencji Weroniki w 22 urodziny, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze

5 lutego – poniedziałek 18.30 – +Waldemar Grygiel

6 lutego – wtorek – Msza św. z Litanią do św. Antoniego 18.30 – +Bogumiła Nowak

7 lutego – środa 18.30 – W INTENCJI CZŁONKÓW ŻYWEGO RÓŻAŃCA I MARGARETEK

8 lutego – czwartek18.30 – +Marianna Płaczek

9 lutego – piątek 18.30 – W intencji Zuzanny z okazji 18 urodzin….

10 lutego – sobota 18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

11 LUTEGO – NIEDZIELA

8.00 – +Kazimiera Ornoch w 4 rocznicę śmierci

10.30 – W 2 urodziny Wojtka…

12.00 – +Mariola Graj w 4 rocznicę śmierci

18.30 – +Waldemar Grygiel

12 lutego – poniedziałek 18.30 – +Elżbieta Hajnowska, +Anastazja Cieślik

13 lutego – wtorek – Msza św. z Litanią do św. Rity 18.30 – +Waldemar Grygiel

14 lutego – ŚRODA POPIELCOWA

10.00 – O zdrowie dla Kazimierza

17.00 – +Waldemar Grygiel

18.30 – +Piotr Graja

15 lutego – czwartek 18.30 – +Irena Ciesiółkiewicz

16 lutego – piątek 18.30 – +Zofia Łuczak


4 września – poniedziałek

18.30 - +Andrzej Mamet

5 września- wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego

18.30 – W intencji Joanny i Dariusza z okazji 28 rocznicy ślubu…

6 września – środa

18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

7 września – czwartek

18.30 – W 49 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

8 września – piątek

17.00 – W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Włodzimierza…

18.30 – +Julian, Henryka, Antoni

9 września – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

10 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Krystyna Duda w 2 rocznicę śmierci

10.30 - +Łukasz Szymański z okazji imienin

12.00 – Z okazji 25 urodzin Marty

18.30 - +Kazimierz Janasik

11 września – poniedziałek

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 września – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH PRZEZ RĘCE ŚW. RITY

13 września – środa

18.30 – W podziękowaniu MB za otrzymane łaski

14 września – czwartek

18.30 – W 4 urodziny Aleksandry, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

15 września – piątek

18.30 - +Mariola Kocoń

16 września – sobota

18.30 - +Ludwika Draber, +Danuta Draber

17 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Michał

10.30 – +Zofia Ginel

12.00 – +Andrzej Mamet

18.30 – +Kazimierz Janasik

18 września – poniedziałek

18.30 - +Józef Kowalczyk, Stanisława, Zygmunt Stefańczyk, Stefania i Edward Szymańscy

19 września – wtorek

18.30 - +Janina, Franciszek Gudni

20 września – środa

18.30 – W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Zbyszka, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny