Msze Święte pon,wt,pt,sob 18.30 środ, cz 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

INTENCJE MSZALNE

STYCZEŃ 2020

16 stycznia – czwartek 8.30 - +Stefan Grygiel

17 stycznia – piątek 18.30 – +Kazimierz Pułrzycki w rocznicę śmierci

18 stycznia – sobota 18.30 – +Hanna Weber

19 STYCZNIA – NIEDZIELA

8.00 – O Boże błogosławieństwo dla rodziny

10.30 – +Aleksandra Bzowa

12.00 – +Krzysztof Jakś

18.30 – +Małgorzata Fudała - Koch

20 stycznia – poniedziałek 18.30 – W 1 urodziny Michała

21 stycznia – wtorek 18.30 – +Stefan Grygiel

22 stycznia – środa 8.30 –

23 stycznia – czwartek 8.30 – +Halina Baranowska

24 stycznia – piątek 18.30 – +Sławomira Stankowiak w 24 rocznicę śmierci

25 stycznia – sobota 18.30 –

26 STYCZNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Jan z okazji urodzin

10.30 – +Jadwiga Sobczak

12.00 – +Piotr Nowodworski

18.30 – +Jolanta Nowak

INTENCJE MSZALNE

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY

STYCZEŃ 2020

1 STYCZNIA – NOWY ROK – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI  9.00 - +Felicja, Mieczysław Kasperscy

5 STYCZNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Franciszka, Marcin, Natalia, Leon, Herbert, Eryka, Hanka, Iwona, Genowefa, Edward, Jerzy

6 STYCZNIA – OBJAWIENIE PAŃSKIE – TRZECH KRÓLI 9.00 - +Jadwiga, Stanisław, Marian, Kazimierz

12 STYCZNIA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 9.00 - +Bernard Stelmaszyk od Leszka z rodziną

19 STYCZNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Irena w 18 rocznicę śmierci, +Jana

26 STYCZNIA – NIEDZIELA 9.00 –

2 LUTEGO – NIEDZIELA – OFIAROWANIE PAŃSKIE – MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ 9.00 - +Kazimiera, Władysław Ornoch

9 LUTEGO – NIEDZIELA 9.00 - +Cecylia, Antoni, Stanisław, Grażyna

16 LUTEGO – NIEDZIELA 9.00 -


4 stycznia – sobota 18.30 - +Stefan Grygiel

5 STYCZNIA – NIEDZIELA

8.00 – Zmarli z rodziny Stępniaków i Raszewskich

10.30 - +Waldemar Grygiel

12.00 - +Jan Zarębski

18.30 - +Stanisław Kudliński w rocznicę śmierci

6 STYCZNIA – OBJAWIENIE PAŃSKIE – TRZECH KRÓLI

8.00 - +Stanisław Raszewski w 50 rocznicę śmierci

10.30 - +Stanisław Imbryczkowski w 101 rocznicę śmierci (Powstaniec Wlkp)

12.00 - +Marianna, Franciszek Olejniczak, +Józef, Kazimiera Macheńscy

18.30 - +Józefa, Stanisław, Anna, Antoni, Rozalia, Leon, Wiktoria, Jan

7 stycznia – wtorek – Msza z Litanią do św. Antoniego 18.30 - +Stefan Grygiel

8 stycznia – środa 8.30 – W intencji Olimpii

9 stycznia – czwartek 8.30 –

10 stycznia – piątek 18.30 – W intencji Tymka o zdrowie i Błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

11 stycznia – sobota 18.30 – ZA ZMARŁYCH Z WYMIENIANEK ROCZNYCH

12 STYCZNIA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

8.00 –

10.30 - +Ryszard Dudek w 2 rocznicę śmierci

12.00 - +Maria, Władysław, Ewa

18.30 – W 43 urodziny Katarzyny…

13 stycznia – poniedziałek 18.30 - +Kazimierz Raflik

14 stycznia – wtorek 18.30 – W dniu urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski…

15 stycznia – środa 8.30 –


4 września – po

10 marca – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

11 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Janina Kucharska

10.30 - +Irena Erenz w 16 rocznicę śmierci

12.00 – W 18 urodziny Zofii oraz 50 urodziny Pawła, z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą..

18.30 - +Ludomira, Stanisław Dębscy, Marianna, Franciszek Kotłowscy

12 marca – poniedziałek

18.30 – W intencji Jasia z okazji 2 urodzin

13 marca – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ RĘCE ŚW. RITY

18.30 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Weroniki

14 marca – środa

18.30 - +Krystyna Kamińska

15 marca – czwartek

18.30 - +Janusz Wilk z okazji urodzin

16 marca – piątek

18.30 - +Kazimierz, Zofia Błowscy

17 marca – sobota

18.30 - +Jadwiga, Kazimierz Macioszek, +Eugeniusz Nowicki

18 MARCA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Bogumiła Jęch

10.30 – Zmarli z rodziny Krasków, Bukowieckich, Frankowskich

12.00 - +Lech Kapica, oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny

18.30 - +Zdzisława Rembalska

19 marca – poniedziałek – św. Józefa Oblubieńca NMP

18.30 - +Maria Małyszka

20 marca – wtorek

18.30 - +Kazimierz Raflik

21 marca – środa

18.30 - +Piotr


niedziałek

18.30 - +Andrzej Mamet

5 września- wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego

18.30 – W intencji Joanny i Dariusza z okazji 28 rocznicy ślubu…

6 września – środa

18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

7 września – czwartek

18.30 – W 49 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

8 września – piątek

17.00 – W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Włodzimierza…

18.30 – +Julian, Henryka, Antoni

9 września – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

10 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Krystyna Duda w 2 rocznicę śmierci

10.30 - +Łukasz Szymański z okazji imienin

12.00 – Z okazji 25 urodzin Marty

18.30 - +Kazimierz Janasik

11 września – poniedziałek

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 września – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH PRZEZ RĘCE ŚW. RITY

13 września – środa

18.30 – W podziękowaniu MB za otrzymane łaski

14 września – czwartek

18.30 – W 4 urodziny Aleksandry, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

15 września – piątek

18.30 - +Mariola Kocoń

16 września – sobota

18.30 - +Ludwika Draber, +Danuta Draber

17 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Michał

10.30 – +Zofia Ginel

12.00 – +Andrzej Mamet

18.30 – +Kazimierz Janasik

18 września – poniedziałek

18.30 - +Józef Kowalczyk, Stanisława, Zygmunt Stefańczyk, Stefania i Edward Szymańscy

19 września – wtorek

18.30 - +Janina, Franciszek Gudni

20 września – środa

18.30 – W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Zbyszka, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny

 

Żywy różaniec