Msze Święte

w dni powszednie 18,30, w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12,00, 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

INTENCJE MSZALNE

GRUDZIEŃ 2017

 

12 grudnia – wtorek – Msza św. z Litanią do św. Rity

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ RĘCE ŚW. RITY

18.30 – O łaskę zdrowia dla Tymka

13 grudnia – środa

6.00 - +Szczepan

18.30 – Z okazji 4 urodzin Marty

14 grudnia – czwartek 18.30 - +Halina

15 grudnia – piątek

6.00 – +Stanisław Pajszczyk

18.30 – +Piotr Graja

16 grudnia – sobota 18.30 – +Waldemar Waszkowiak w 2 rocznicę śmierci

17 GRUDNIA – TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 – +Tadeusz Bogdarzewski

10.30 – +Oliwier Rakowski

12.00 – +Józef Kmieciak w 9 rocznicę śmierci

18.30 – +Felicja Dudko w 40 rocznicę śmierci

18 grudnia – poniedziałek 18.30 – +Aldona w 5 rocznicę śmierci

19 grudnia – wtorek 18.30 – +Zofia Czupryńska

20 grudnia – środa

6.00 – +Maria Sosnowska

18.30 – +Mariola Kocoń

21 grudnia – czwartek 18.30 – +Mateusz Surowy

22 grudnia – piątek

6.00 – +Franciszek, Radosław Górni, Wanda, Walerian Kurzawa, Krystyna, Marian Mazurek

18.30 – +Barbara, Maria, Stefan Alwinowie

23 grudnia – sobota

6.00 –

18.30 - +Hubert Keiling


 

INTENCJE MSZALNE

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY W ZŁOTNIKACH

GRUDZIEŃ 2017

 

3 GRUDNIA – PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU  9.00 - +Krystyna Łuczak i zmarli z rodzin Korków, Łuczaków, Kmieciaków

5 GRUDNIA – wtorek – roraty 17.00 –

8 GRUDNIA – piątek – Niepokalane Poczęcie NMP 17.00 –

10 GRUDNIA – DRUGA NIEDZIELA ADWENTU9.00 - +Jadwiga, Stanisław, Krystyna, Urszula, Kazimierz

12 GRUDNIA – wtorek – roraty 17.00 –

14 GRUDNIA – czwartek – roraty 17.00 –

17 GRUDNIA – TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Regina, Edmund, Adam Korek, Leszek, Genowefa Skibińscy

19 GRUDNIA – wtorek – roraty 17.00 –

21 GRUDNIA – czwartek – roraty 17.00 –

24 GRUDNIA – CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Aniela, Józef Urbaniak, Antonina, Zygmunt Śron, zmarli z rodzin Urbaniaków i Śronów

24 GRUDNIA – PASTERKA 22.00 –

25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE 9.00 – +Maria, Stefan, Roman Warkocz

26 GRUDNIA – ŚWIĘTEGO SZCZEPANA 9.00 –

31 GRUDNIA – NIEDZIELA ŚWIETEJ RODZINY 9.00 - +Pelagia, Józef Kardasz od syna Tomasza z rodziną

1 STYCZNIA – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI – NOWY ROK 9.00 - +Felicja i Mieczysław Kasperscy od Heleny Pikuły

6 STYCZNIA – OBJAWIENIE PAŃSKIE – TRZECH KRÓLI 9.00 –

7 STYCZNIA – NIEDZIELA  9.00 –



25 listopada – sobota 18.30 - +Zygmunt Gruszczyński w 3 rocznicę śmierci

26 LISTOPADA – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA

8.00 - +Cecylia i Franciszek

10.30 – +Joanna Tylkowska

12.00 - +Piotr Graja

18.30 - +Tadeusz Narożny, Zofia Szmania, Marian Szmania

27 listopada – poniedziałek 18.30 - +Andrzej Celiński, Stefania i Andrzej Jeżak

28 listopada – wtorek 18.30 - +Kazimierz Wieczorkowski

29 listopada – środa 18.30 - +Paweł w 3 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

30 listopada – czwartek 18.30 - +Andrzej Mamet

1 grudnia – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała oraz o opiekę MB

18.30 –

2 grudnia – sobota

18.30 – +Ewa Ucińska

18.30 –

2 grudnia – sobota

18.30 – +Irena i Ludwik Poprawscy, Ewa Ucińska, Balbina Borowska i zmarli z rodziny

18.30 – W intencji rodziny Wikarskich o Boże błogosławieństwo i opiekę

3 GRUDNIA – PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 – +Maria i Jakub

10.30 – +Zofia Czupryńska

12.00 – +Ryszard Parlej i zmarli z rodziny

12.00 – +Barbara Chlebowska, Alina Adamczak, Teresa Zielińska

18.30 – +Tadeusz Bogdarzewski

4 grudnia – poniedziałek 18.30 - +Piotr Graja

5 grudnia – wtorek – Msza św. z Litanią do św. Antoniego 18.30 – Za dzieci z rodziny Stefańczyków i Szymańskich

6 grudnia – środa

6.00 – ZA CZŁONKÓW ŻYWEGO RÓŻAŃCA I MARGARETEK

18.30 - +Zofia Czupryńska

7 grudnia – czwartek 18.30 – W 18 urodziny Jakuba….

8 grudnia – piątek – Niepokalane Poczęcie NMP

6.00 - +Franciszka, Stanisław Świderczuk

18.30 - +Maria Węgrzyn

9 grudnia – sobota 18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

10 GRUDNIA – DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 - +Barbara Raszewska w 8 rocznicę śmierci, zmarli z rodzin Raszewskich i Andrzejewskich

10.30 – W 18 urodziny Alicji….

12.00 - +Jerzy, Marek Irzyk, Irena Frydrych

18.30 - +Kazimierz Śron i zmarli z rodzin Śronów i Lewandowskich

11 grudnia – poniedziałek 18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny



4 września – poniedziałek

18.30 - +Andrzej Mamet

5 września- wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego

18.30 – W intencji Joanny i Dariusza z okazji 28 rocznicy ślubu…

6 września – środa

18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

7 września – czwartek

18.30 – W 49 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

8 września – piątek

17.00 – W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Włodzimierza…

18.30 – +Julian, Henryka, Antoni

9 września – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

10 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Krystyna Duda w 2 rocznicę śmierci

10.30 - +Łukasz Szymański z okazji imienin

12.00 – Z okazji 25 urodzin Marty

18.30 - +Kazimierz Janasik

11 września – poniedziałek

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 września – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH PRZEZ RĘCE ŚW. RITY

13 września – środa

18.30 – W podziękowaniu MB za otrzymane łaski

14 września – czwartek

18.30 – W 4 urodziny Aleksandry, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

15 września – piątek

18.30 - +Mariola Kocoń

16 września – sobota

18.30 - +Ludwika Draber, +Danuta Draber

17 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Michał

10.30 – +Zofia Ginel

12.00 – +Andrzej Mamet

18.30 – +Kazimierz Janasik

18 września – poniedziałek

18.30 - +Józef Kowalczyk, Stanisława, Zygmunt Stefańczyk, Stefania i Edward Szymańscy

19 września – wtorek

18.30 - +Janina, Franciszek Gudni

20 września – środa

18.30 – W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Zbyszka, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny