Msze Święte

w dni powszednie 18,30, w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12,00, 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne grudzień 2013

Drukuj PDF

INTENCJE MSZALNE

GRUDZIEŃ 2013

1 GRUDNIA – PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 - +Zdzisława Ciesielczyk

10.30 - +Weronika Pietrzykowska – w 100 rocznicę urodzin, dziękując Bogu za jej miłość, oddanie, siłę, dobroć i przykład

12.00 - +Jan Songin

18.30 - +Barbara Raszewska w 4 rocznicę śmierci, zmarli z rodzin Raszewskich i Andrzejewskich

2 grudnia – poniedziałek 18.30 - +Edmund w 14 rocznicę śmierci

3 grudnia – wtorek 18.30 - +Maria, Marian, Ryszard Parlej

4 grudnia – środa

6.00 - +Waldemar Kurzawa, Franciszek, Radosław Górny, Maria, Marian, Ryszard Parlej

18.30 - +Karol Wieczorkowski

5 grudnia – czwartek 18.30 – Z okazji imienin Barbary Sulowskiej, z podziękowaniem za otrzymane łaski i prośbą o dalsze błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej

6 grudnia – pierwszy piątek miesiąca

6.00 - ………

18.30 – W intencji Michała o łaskę zdrowia i opiekę Matki Bożej

7 grudnia – sobota 18.30 - +Zofia Wechta od rodzin Marcinków, Foryckich i Tuszyńskich

8 GRUDNIA – DRUGA  NIEDZIELA ADWENTU

8.00 - +Teresa Roszak

10.30 – W intencji Franciszka z okazji 18 urodzin

12.00 - +Leokadia Starnawska

18.30 - +Aldona w 1 rocznicę śmierci

9 grudnia – poniedziałek 18.30 - +Ludwik Zuban od koleżanek z rodzinami

10 grudnia – wtorek – z Litanią do Świętej Rity 18.30 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Barbary i błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

11 grudnia – środa

6.00 - ……….

18.30 - +Ewa Lusina

12 grudnia – czwartek 18.30 – W intencji Agnieszki i Wojtka

13 grudnia – piątek

6.00 - ………..

18.30 - +Szczepan

14 grudnia – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

18.30 - +Zofia i Jan Gruszczyńscy i zmarli z rodziny

15 GRUDNIA – TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 - +Leon, Maria Bzodek

10.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę dla rodzeństwa Marka i Aliny

12.00 - +Józef Kmieciak w 5 rocznicę śmierci od żony z synem Wiesławem

18.30 - +Czesław Mikołajczyk

16 grudnia – poniedziałek 18.30 - ……….

17 grudnia – wtorek 18.30 – W intencji Janiny o łaskę zdrowia i wszelkie dary Boże potrzebne na tym etapie życia

18 grudnia – środa

6.00 – Msza dziękczynna za parafialną pielgrzymkę do Guadalupe

18.30 - …………

19 grudnia – czwartek 18.30 - …………

20 grudnia – piątek

6.00 - ………..

10.00 – Msza dziękczynna – ATREM

18.30 - +Stanisław w 20 rocznice śmierci, Józef i Maria, Helena, Adam i zmarli z rodziny

21 grudnia – sobota 18.30 - +Bronisława, Adam Smaczyńscy, Halina Pawlicka

22 GRUDNIA – CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 - +Teresa Roszak

10.30 - +Ryszard Parlej w rocznice śmierci

12.00 - +Edmund i rodzice

18.30 - +Irena Czajka

23 grudnia – poniedziałek 18.30 – W 55 rocznicę ślubu Mariana i Moniki, w 10 rocznicę ślubu Anity i Jacka

24 GRUDNIA – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

24.00 - +Wojciech i rodzice

24.00 - +Stanisław i Kazimiera Wieczorek

24.00 - ……………

24.00 – ZA PARAFIAN

25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE

10.30 - +Maria Pachala, Maria i Antoni Pachala, Genowefa, Wacław Kwiatkowscy

12.00 - +Bożena, Antoni Kaliszewscy

18.30 - ….

26 GRUDNIA – ŚWIĘTEGO SZCZEPANA

8.00 - +Jadwiga, Marian Krajczyńscy

10.30 - +Marian, Bernard i rodzice

12.00 - +Szczepan

18.30 - +Kazimierz Śron

27 grudnia – piątek 18.30 - +Leokadia Różycka

28 grudnia – sobota 18.30 - +Czesław Mikołajczyk

 

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY

GRUDZIEŃ 2013

 

1 GRUDNIA – PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Krystyna Łuczak, zmarli z rodzin Łuczaków, Korków, Kmieciaków

3 GRUDNIA – wtorek – roraty 17.00 – +Elżbieta Malinowska od córki Pauliny z rodziną

5 GRUDNIA – czwartek – roraty 17.00 –

8 GRUDNIA – DRUGA NIEDZIELA ADWENTU – NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP 9.00 - +Jan, Marek, Krystyna

10 GRUDNIA – wtorek - roraty 17.00 –

12 GRUDNIA – czwartek – roraty 17.00 – +Elżbieta Malinowska od rodziny Soińskich i Prokopów

15 GRUDNIA – TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Leszek, Genowefa, Marcin Skibińscy, Regina, Edmund Korek

17 GRUDNIA – wtorek - roraty 17.00 – Za zmarłych z rodzin Korków, Kuligów, Radułów, Tomkowiaków

19 GRUDNIA – czwartek – roraty 17.00 –

22 GRUDNIA – CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Aniela, Józef Urbaniak, Antonina, Zygmunt Śron

24 GRUDNIA – PASTERKA 22.00 - +Pelagia Kardasz – 8 rocznica śmierci – intencja od synowej Hanny z rodziną

25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE 9.00 – +Elżbieta Malinowska od syna Adama z rodziną

26 GRUDNIA – ŚWIĘTEGO SZCZEPANA 9.00 – +Henryk Tarnowski

29 GRUDNIA – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 9.00 – +Elżbieta Malinowska od mamy i brata Macieja

31 GRUDNIA – ZAKOŃCZENIE ROKU 17.00 – Msza dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane w minionym roku

1 STYCZNIA  – NOWY ROK – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI 9.00 - +Felicja, Mieczysław Kasperscy