Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Turniej piłki nożnej ministrantów

Dnia 22.03 br. ministranci naszej parafii wzięli udział w Archidiecezjalnym Ministranckim Turnieju w Piłce Nożnej Halowej w Komornikach w kategorii wiekowej Open. Rozgrywki zaczęły się o godzinie 9:00 modlitwą z błogosławieństwem. Po niej drużyny podzielone zostały na grupy. Nasza reprezentacja trafiła do grupy C, razem z doświadczonym zespołem parafii św. Faustyny. Wszystkie drużyny grały na wysokim poziomie. Pierwszego gola w historii oficjalnych rozgrywek dla naszej parafii zdobył Jan Bałaban. Po zaciętej walce nasza drużyna zakończyła rozgrywki na 9 miejscu, co jest dobrym wynikiem jak na pierwszy udział w tego typu turnieju. Za rok podium będzie nasze!

Ministranci od świętej Joanny ze Złotnik