Msze Święte

w dni powszednie 18,30, w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12,00, 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne grudzień 2014

Drukuj PDF

INTENCJE MSZALNE

INTENCJE MSZALNE

29 LISTOPADA – 10 GRUDNIA  2014

29 listopada – sobota 18.30 - +Łucja Skibińska w 10 rocznice śmierci

30 LISTOPADA – PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 - +Waldemar Olchawa

10.30 - +Barbara Raszewska w 5 rocznicę śmierci, zmarli z rodzin Raszewskich i Andrzejewskich

12.00 - +Krystyna Lutkowska

18.30 - +Andrzej Klaba

1 grudnia – poniedziałek 18.30 - +Ryszard Parlej w 4 rocznicę śmierci

2 grudnia – wtorek – MSZA Z LITANIĄ DO ŚW. ANTONIEGO 18.30 - +Edmund w 15 rocznicę śmierci

3 grudnia – środa

6.00 - …….

18.30 – W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA I MARGARETEK

4 grudnia – czwartek 18.30 - +Kazimierz Wieczorkowski

5 grudnia – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

6.00 - …….

18.30 – W intencji Michała, o zdrowie duszy i ciała

6 grudnia – sobota 18.30 - +Urszula Gramsch

7 GRUDNIA – DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 - +Waldemar Olchawa

10.30 - +Aldona w 2 rocznicę śmierci

12.00 – W intencji Marty w 1 urodziny, z podziękowaniem za dar życia i prośbą o błogosławieństwo dla niej i całej rodziny

18.30 - +Jadwiga, Kazimierz Śron

8 GRUDNIA – NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP 18.30 – W intencji zmarłych, którymi opiekowały się pielęgniarki środowiskowe w 2014 roku

9 grudnia – wtorek – MSZA Z LITANIĄ DO ŚW. RITY 18.30 - +Andrzej Jeżak i zmarli z rodziny

10 grudnia – środa

6.00 – Za parafian

18.30 - W intencji rodziny Nowaków – o błogosławieństwo Boże

11 grudnia – czwartek

18.30 – +Mirosława Tchórz w 1 rocznice śmierci

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 grudnia – piątek

6.00 – +Aleksandra Skupin

6.00 - +Zofia, Feliks Mrówka

18.30 – +Maria, Stefan Kincel, +Magdalena Lis

18.30 – W pewnej intencji

13 grudnia – sobota

18.30 – +Irena Poprawska w 1 rocznice śmierci, +Ludwik Poprawski w 20 rocznicę śmierci

18.30 - +Szczepan

14 GRUDNIA – TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 – +Waldemar Olchawa

10.30 – W 18 urodziny Wiktorii

10.30 – W 15 urodziny Alicji

12.00 – +Józef Kmieciak w 6 rocznicę śmierci

18.30 – +Maria Sulińska w 1 rocznice śmierci, +Leszek Suliński w 10 rocznicę śmierci

15 grudnia – poniedziałek 18.30 -  +Jerzy Obst w 3 rocznicę śmierci

16 grudnia – wtorek18.30 – +Krystyna Lutkowska

17 grudnia – środa

6.00 – +rodzice i rodzice chrzestni: +Dionizy, Krystyna, Bogusław, Jan, Eugeniusz

18.30 – O błogosławieństwo Boże w przedsięwzięciach

18 grudnia – czwartek 18.30 – +Anna i Piotr, Maria i Marian

19 grudnia – piątek

6.00 – Msza dziękczynna za błogosławieństwo Boże w rodzinie

18.30 – +Mateusz Surowy

20 grudnia – sobota

18.30 – +Bronisława, Adam Smaczyńscy, Halina Pawlicka

18.30 - +Zygmunt Gruszczyński

21 GRUDNIA – CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 – +Otton, Anna, Genowefa, Maria, Zofia, Monika

10.30 – +Maria Warkocz

12.00 – +Edmund Patelka

18.30 – +Stanisława, Marian Mann i zmarli z rodziny Mann i Jurkiewicz

22 grudnia – poniedziałek 18.30 – +Ewa Baranowska, Jolanta Nowak i zmarli z rodziny

23 grudnia – wtorek

6.00 – ZA PARAFIAN

10.00 – Msza dziękczynna za wszelkie błogosławieństwo dla firmy ATREM

18.30 - +Wiesław Gaik

24 GRUDNIA – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

PASTERKA

24.00 - +Stanisław Forycki

24.00 - +Lidia Rudkowska – Młynarczyk

24.00 – W intencji Michała – z okazji 25 urodzin

24.00 – W INTENCJI PARAFIAN

25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE

10.30 - +Maria Pachala, Genowefa, Wacław Kwiatkowscy

10.30 – w 45 rocznice ślubu Marii i Zbigniewa, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o wszelkie Boże błogosławieństwo

12.00 - +Regina Pedzisz

18.30 - +Zofia, Włodzimierz Goździejewscy

26 GRUDNIA – ŚWIĘTEGO SZCZEPANA

8.00 – ZA ZMARŁYCH PARAFIAN

10.30 – W 5 urodziny Wiktora

12.00 - +Szczepan

18.30 – Z okazji urodzin Dariusza, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze

27 grudnia – sobota 18.30 - +Zygmunt Gruszczyński

28 GRUDNIA – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

8.00 - +Waldemar Olchawa

10.30 - +Bożena, Antoni Kaliszewscy i zmarli z rodziny

12.00 – Z okazji urodzin Jerzego, oraz o błogosławieństwo Boże dla całej rodziny

18.30 – W intencji rodziny Agaty i Piotra

29 grudnia – poniedziałek 18.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o zgodę i jedność w rodzinie

30 grudnia – wtorek 18.30 - +Eugeniusz Nowicki

 

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY

GRUDZEŃ 2014

30 LISTOPADA – PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Franciszka, Marcin Jasik, Leon, Natalia Zibert, Ilona Stankowska

2 grudnia – wtorek – roraty 17.00 - +Pelagia Kardasz w 9 rocznicę śmierci od syna Tomasza z rodziną

4 grudnia – czwartek – roraty 17.00 - +Józefa Kaczmarek od szwagra Jana z rodziną

7 GRUDNIA – DRUGA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Jan, Marek, Krystyna, Teresa Kołodziej, Adam Korek

8 grudnia – poniedziałek – NIEPOKALALE POCZĘCIE NMP 17.00 - ….

11 grudnia – czwartek – roraty 17.00 - ……

14 GRUDNIA – TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Regina, Edmund, Adam Korek, Leszek, Genowefa, Marian Skibińscy

16 grudnia – wtorek – roraty 17.00 - ……..

18 grudnia – czwartek – roraty 17.00 - ……..

21 GRUDNIA – CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Aniela, Józef Urbaniak, Antonina, Zygmunt Śron

24 GRUDNIA –WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA – PASTERKA 22.00 - +Roman Warkocz, Maria Warkocz, Stefan Warkocz

25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE 9.00 - +Adam Korek od stryja Jana z rodziną

26 GRUDNIA – ŚWIĘTEGO SZCZEPANA 9.00 – ZA PARAFIAN

28 GRUDNIA – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 9.00 - +Witold Latanowicz od syna z rodziną

31 GRUDNIA – ŚRODA – ZAKOŃCZENIE ROKU 17.00 – Msza dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane w minionym roku