Msze Święte

w dni powszednie 18,30, w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12,00, 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne styczeń 2015

Drukuj PDF

INTENCJE MSZALNE

25 STYCZNIA – NIEDZIELA

8.00 – O szczęśliwy przebieg operacji Martynki

10.30  - +Kazimiera Pachala

12.00  – Za zmarłych z rodziny Królów

18.30 - +Halina Kępka

26 stycznia – poniedziałek 18.30 - …..

27 stycznia – wtorek 18.30 –

28 stycznia – środa 18.30 –

29 stycznia – czwartek 18.30 –

30 stycznia – piątek 18.30 – + Włodzimierz Lewandowski w 4 rocznicę śmierci

31 stycznia – sobota 18.30 – +Elżbieta Hajnowska, Anastazja Cieślik

1 LUTEGO – NIEDZIELA

8.00 - …….

10.30 - +Alina Adamczyk

12.00 – O błogosławieństwo Boże dla Antosia z ok 1 urodzin, o dalszą opiekę…

18.30 - +Marian Schwark

2 lutego – OFIAROWANIE PAŃSKIE – MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ 18.30 - +Marianna Bukowiecka

Intencje wczesniejsze:

 

 

29 grudnia - poniwdziałek 18.30 Z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o zgodę i jedność w rodzinie

30 grudnia – wtorek 18.30 - +Eugeniusz Nowicki

31 GRUDNIA – ŚWIĘTEGO SYLWESTRA

18.30 – O błogosławieństwo Boże dla rodziny Stefańczyków, Rzeźników, Szymańskich, Tomczaków

18.30 – W Panu Bogu wiadomej intencji

18.30 – Msza dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane we wspólnocie parafialnej

1 STYCZNIA 2015 – NOWY ROK – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI

10.30 – +Alina Adamczyk

12.00 – +Barbara

18.30 – W intencji dobrodziejów budowy kościoła

2 stycznia – pierwszy piątek miesiąca 18.30 – W intencji Michała – o zdrowie duszy i ciała i opiekę Matki Bożej

3 stycznia – sobota

16.00 – W intencji Zbyszka z ok 50 urodzin

18.30 – +Zygmunt Gruszczyński

4 STYCZNIA – NIEDZIELA

8.00 – Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o kolejne – z okazji rocznicy małżeństwa

10.30 – +Katarzyna Folta

12.00 – +Ludwik Rominiecki

18.30 –Z podziękowaniem za otrzymane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Ryszarda, zwłaszcza o zdrowie

5 stycznia – poniedziałek 18.30 – +Eugeniusz Mieszała

6 STYCZNIA – WTOREK – OBJAWIENIE PAŃSKIE

8.00 – ……………

10.30 – W 5 urodziny Wincentego

12.00 – +Eugeniusz Mieszała

18.30 – …………

7 stycznia – środa 18.30 – ………….

8 stycznia – czwartek 18.30 – W intencji Żywego Różańca i Margaretek, oraz w podziękowaniu za zakończone dzieło duchowej adopcji dziecka poczętego

9 stycznia – piątek 18.30 - +Urszula Frąckowiak

10 stycznia – sobota 18.30 – W INTENCJACH ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

11 STYCZNIA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

8.00 - +Eugeniusz Mieszała

10.30 - +Kazimiera Pachala

12.00 – +Mirosława Wędrychowska

18.30 – ZA DOBRODZIEJÓW BUDOWY KOŚCIOŁA

12 stycznia – poniedziałek 18.30 – ………

13 stycznia – wtorek 18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚWIĘTEJ RITY

14 stycznia – środa 18.30 - ………

15 stycznia – czwartek 18.30 – ……..

16 stycznia – piątek 18.30 - +Zdzisław Koperski

17 stycznia – sobota 18.30 – O odzyskanie wzroku dla Filomeny

18 STYCZNIA – NIEDZIELA

8.00 – W 12 urodziny Kosmy

10.30 -  W intencji Julki z okazji 12 urodzin

12.00 - +Jadwiga, Bronisław Kamińscy, Anna, Władysław Starosta, Tadeusz Kaszkowiak

18.30 - ………

19 stycznia – poniedziałek 18.30 - ………

20 stycznia – wtorek 18.30 - ………

21 stycznia – środa 18.30 - +Joanna (tragicznie zmarła) oraz +Adrianek

22 stycznia – czwartek 18.30 - ……

23 stycznia – piątek 18.30 –

24 stycznia – sobota 18.30 - +Józef Peda w 1 rocznicę śmierci

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY

GRUDZEŃ 2014


31 GRUDNIA – ŚRODA – ZAKOŃCZENIE ROKU 17.00 – Msza dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane w minionym roku

1 STYCZNIA – NOWY ROK – MARYI ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI 9.00 – +Felicja, Mieczysław Kasperscy

4 STYCZNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Adam Korek od wspólnoty bloku nr 6

6 STYCZNIA – WTOREK – TRZECH KRÓLI 9.00 - +Maria Warkocz

11 STYCZNIA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 9.00 - +Adam Korek od chrześniaka Mikołaja z rodziną

18 STYCZNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Maria, Krzysztof Głuszek, Wanda, Zdzisław Zawada

25 STYCZNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Daniela Majewicz intencja od siostry

1 LUTEGO – NIEDZIELA 9.00 - +Stanisław, Jadwiga, Kazimierz, Krystyna

2 LUTEGO – PONIEDZIAŁEK – MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ 17.00 - …….

8 LUTEGO – NIEDZIELA 9.00 - +Adam Korek od wspólnoty bloku nr 6