Msze Święte

w dni powszednie 18,30, w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12,00, 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne marzec 2015

Drukuj PDF

INTENCJE MSZALNE

 

28 marca – sobota 18.30 - +Zygmunt Gruszczyński

29 MARCA – NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

8.00 - +Irena Grzybkowska

10.30 - +Jan Rutkowski w 19 rocznicę śmierci, +Robert Chojnacki w 9 rocznicę śmierci

12.00 - +Regina Pędzisz

18.30 – W intencji dzieci z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o światło Ducha Świętego na zbliżające się egzaminy i Boże prowadzenie w życiu

30 marca – poniedziałek 18.30 - +Janusz Wilk w 5 rocznicę śmierci

31 marca – wtorek 18.30 - +Walerian Franek, Teresa Pawelczyk w 1 rocznicę śmierci

1 kwietnia – środa 18.30 - +Regina Pędzisz w 1 rocznicę śmierci

2 kwietnia – WIELKI CZWARTEK

18.30 – W intencji ks. Jacka Pawelczyka i ks. Piotra Franek o Boże błogosławieństwo i wszelkie łaski na ich drodze kapłańskiej

18.30 –

3 KWIETNIA – WIELKI PIĄTEK Nie odprawia się Eucharystii o 18.30 – Nabożeństwo Męki Pańskiej

4 KWIETNIA – WIELKA SOBOTA – MSZA ŚWIĘTA REZUREKCYJNA

21.00 – W 45 rocznicę ślubu, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze

21.00 – O łaskę wiary dla całej rodziny

5 KWIETNIA – WIELKANOC

10.30 - +Maria, Marian, Ryszard, Jan

12.00 - +Zygmunt Gruszczyński

18.30 – Z okazji urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze

6 KWIETNIA – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

8.00 – ZA PARAFIAN

10.30 - +Maria Pachala

12.00 - +Helena Paszek

18.30 - +Maria Kurasz

7 kwietnia – wtorek – MSZA Z LITANIĄ DO ŚWIĘTEGO ANTONIEGO 18.30 - +Telesfor Toboła i zmarli z rodziny

8 kwietnia – środa 18.30 - +Czesława Jęchorek w 1 rocznice śmierci, zmarli z rodziny Szcześniaków

9 kwietnia – czwartek 18.30 - +Edward w rocznicę śmierci, zmarli z rodziny Głódź

10 kwietnia – piątek 18.30 – W intencji Mariusza w 18 urodziny, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY

marzec 2015

1 MARCA – DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 - +Józef Kardasz od mieszkańców bloku nr 6

8 MARCA – TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 – Za zmarłych z rodzin Słabych, Korków, Koniecznych, Latanowiczów

15 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 - +Antonina, Żygmunt Śron, Aniela, Józef Urbaniak

16 marca – poniedziałek 9.30 –

18 marca – środa 9.30 – +Józefa Jasik – od róży różańcowej

20 marca – piątek 9.30 – +Bogdan Kocoń

22 MARCA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 – +Daniela Majewicz intencja od brata z rodziną

29 MARCA – SZÓSTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – NIEDZIELA PALMOWA MEKI PAŃSKIEJ

9.00 – +Adam i zmarli rodzice od siostry Edyty z rodziną

5 KWIETNIA – WIELKANOC 9.00 – Msza dziękczynna z okazji 45 rocznicy ślubu

6 KWIETNIA – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 9.00 – +Adam Korek i zmarli rodzice od siostry Eli z synem

12 KWIETNIA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA 9.00 – +Józef Kardasz od mieszkańców bloku 6

19 KWIETNIA – NIEDZIELA 9.00 – +Józef Kardasz od syna Zbigniewa z rodziną

26 KWIETNIA – NIEDZIELA

9.00 – Z okazji 1 urodzin Wojtka i 4 urodzin Lilki, z podziękowaniem za dar życia i odebrane łaski, z prośbą o dalszą opiekę i błogosławieństwo

 

Wcześniejsze intencje:

1 MARCA – DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 –

10.30 – +Irena Budek w 6 rocznicę śmierci

12.00 – Intencja dziękczynna w 90 urodziny Bronisławy

18.30 – +Krystyna Olejniczak

2 marca – poniedziałek 18.30 –

3 marca – wtorek 18.30 – +Anna w rocznicę urodzin

4 marca – środa 18.30 –

5 marca – czwartek 18.30 –

6 marca – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA 18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę MB dla rodziny

7 marca – sobota

18.30 – +Zygmunt Gruszczyński od  Agnieszki z rodziną

18.30 - +Irena Erenz, +Mateusz Surowy

8 MARCA – TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 – +Zofia, Feliks Mrówka w rocznicę śmierci

10.30 – +Zdzisław Napierała w 18 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

12.00 – +Karol Stajkowski

18.30 – +Kazimierz, Jadwiga, Maria  Śron, +Józef Lewandowski

9 marca – poniedziałek 18.30 – +Tadeusz Toboła w 22 rocznicę śmierci

10 marca – wtorek 18.30 – MSZA W INTENCJACH PRZEDSTAWIONYCH POPRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚWIĘTEJ RITY

11 marca – środa

18.30 – +Helena Paszek

18.30 - +Mirosława Wędrychowska

12 marca – czwartek 18.30 – +s. Gizela Kryszak (serafitka)

13 marca – piątek 18.30 – +Bożena Śliwińska

14 marca – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

18.30 – W intencji Kuby, z okazji urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośba o dalsze, szczególnie o mądre i święte dorastanie

15 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 – +Franciszka, Szczepan, zmarli z rodziny

10.30 – W intencji Ewy i Ani z okazji urodzin

12.00 – +Helena Paszek

18.30 – +Krystyna, Józef Gaik

16 marca – poniedziałek 18.30 – +Aleksander Mrówka

17 marca – wtorek

18.30 – +Waldemar Olchawa z ok urodzin

18.30 – +Teresa Nowaczyk

18 marca – środa 18.30 – O łaskę zdrowia dla Łukasza i Bożą opiekę dla całej rodziny

19 marca – czwartek – ŚWIĘTEGO JÓZEFA OBLUBIEŃCA NMP

18.30 – +Edmund Skommer w 1 rocznice śmierci

18.30 – +Irena Grzybkowska od sąsiadów z Czubajkowej

20 marca – piątek 18.30 – +Maria Nowicka, +Jan, Felicja Dudko

21 marca – sobota

18.30 - +Zygmunt Gruszczyński

18.30 - +Zofia, Józef Rojek, zmarli z rodziny Rojek i Kowalczyk

22 MARCA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 – Z okazji 100 rocznicy urodzin +Stanisława, oraz w 90 urodziny Ireny

10.30 – +Halina, Urszula, Zygmunt i zmarli z rodziny

12.00 – +Maria Paprzycka

18.30 – +Helena Nowak i zmarli z rodziny Borowiczów

23 marca – poniedziałek 18.30 – +Grzegorz Plura

24 marca – wtorek 18.30 – +Włodzimierz w rocznice śmierci i zmarli z rodziny

25 marca – środa – ZWIASTOWANIE PAŃSKIE 18.30 – W intencji dzieła Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego

26 marca – czwartek 18.30 - +Halina Siuda w 10 rocznice śmierci

27 marca – piątek 18.30 – O Boże prowadzenie w pewnej sprawie