Msze Święte

w dni powszednie 19,00, w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 20.00

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne grudzień 2015

Drukuj PDF

INTENCJE MSZALNE

GRUDZIEŃ 2015

 

 

27 GRUDNIA – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

8.00 – W pewnej Bogu wiadomej intencji

10.30 - +Stefania, Franciszek Głęboczyk, Regina, Stefan Kęsiccy i zmarli z obojga stron

12.00 – O zdrowie, potrzebne łaski dla Kubusia, Tosi, Zosi

18.30 - +Jerzy Maćkowiak

28 GRUDNIA – poniedziałek 18.30 – W intencji Michała o łaskę zdrowia

29 GRUDNIA – wtorek 18.30 – O łaskę zdrowia dla Waldemara

30 GRUDNIA – środa 18.30 - +Eugeniusz Nowicki

31 GRUDNIA – czwartek – zakończenie roku – św. Sylwestra

18.30 – Msza dziękczynna w 44 lecie ślubu Krystyny i Piotra…

18.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośba o opiekę Bożą dla całej rodziny

1 stycznia – Nowy Rok – Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

10.30 – W intencji Michała o zdrowie i opiekę MB

12.00 – MSZA DZIĘKCZYNNA ZA WSZELKIE ŁASKI ODEBRANE  W NASZEJ WSPÓLNOCIE PARAFIALNEJ – 7 rocznica erygowania złotnickiej parafii

18.30 - ……

2 stycznia– sobota 18.30 - +Marian Książek

3 STYCZNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Józef, Helena Kunzelmann, Waleria, Romuald Blicharscy

10.30 - +Kazimiera, Wincenty Kraskowie, +Teodor Frankowski

12.00 - +Armand i zmarli z rodziny

18.30 - +Pelagia Daukszewicz, zmarli z rodziny Daukszewicz i Andrzejewskich

4 stycznia – poniedziałek 18.30 - +Stanisław Kudliński w 6 rocznicę śmierci

5 stycznia – wtorek – Msza Święta z Litanią do Świętego Antoniego

 

18.30 – Intencja dziękczynna na zakończenie duchowej adopcji dziecka poczętego

 

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY

GRUDZIEŃ 2015

13 GRUDNIA – TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

9.00 – +Aniela, Józef Urbaniak, Antonina, Zygmunt Śron

15 grudnia – wtorek – roraty

17.00 – Za zmarłych z rodzin Korków, Kuligów, +Urszula Piechowiak

17 grudnia – czwartek – roraty

17.00 –

20 GRUDNIA – CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU

9.00 - +Leszek, Genowefa, Marian, Regina, Edmund, Adam

24 GRUDNIA – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA – PASTERKA

22.00 - +Alojzy Ślusarski

25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE

9.00 - +Genowefa Stawicka od synów i córki z rodzinami

26 GRUDNIA – ŚWIĘTEGO SZCZEPANA

9.00 - +Roman, Maria, Stefan Warkocz

27 GRUDNIA – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

9.00 - +Ewa, Wojciech Kwiatkowscy od mieszkańców bloku 6

31 GRUDNIA – ZAKOŃCZENIE ROKU

17.00 – Msza dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane we wspólnocie parafialnej

1 STYCZNIA – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI – NOWY ROK

9.00 – +Felicja, Mieczysław Kasperscy

3 STYCZNIA – NIEDZIELA

9.00 – +Ewa, Wojciech Kwiatkowscy

6 STYCZNIA – UROCZYSTOŚĆ OBJAWIENIA PAŃSKIEGO – TRZECH KRÓLI

9.00 – Za zmarłych z rodzin  Jasików i Zibertów

10 STYCZNIA – NIEDZIELA

9.00 - +Jadwiga, Krystyna, Urszula, Stanisław, Kazimierz

17 STYCZNIA – NIEDZIELA

9.00 - +Stefania, Wacław Kaczmarek

24 STYCZNIA – NIEDZIELA

9.00 - +Józefa w 1 rocznice śmierci, +Michał, Anita, Henryk, Maria, Urszula, Jerzy

31 STYCZNIA – NIEDZIELA

9.00 - +Irena Korek w 14 rocznice śmierci, +Joanna Galas w 1 rocznicę śmierci

2 lutego – wtorek – Uroczystość Ofiarowania Pańskiego – MB Gromnicznej

17.00 - +Klementyna, Józef Tarczyńscy

7 LUTEGO – NIEDZIELA

9.00 - +Jerzy Maćkowiak od mieszkańców Złotnik

10 lutego – Środa Popielcowa

17.00 - +Franciszka, Franciszek, Jan Narożni

14 LUTEGO – PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

 

9.00 - +Piotra od rodziny


 

Wcześniejsze intencje:

27 listopad – piątek 18.30 - +Maria, Jan Jemrych, Waleria, Bolesław Juskowiak

28 listopad – sobota 18.30 - +Zygmunt Gruszczyński w 1 rocznicę śmierci

29 LISTOPAD – PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 - +Irena Jarczyńska od rodziny Woźniaków

10.30 - +Ryszard Parlej w 5 rocznicę śmierci

12.00 - +Krystyna, Aleksander Kuleczka i zmarli z rodziny

18.30 - +Andrzej Klaba w 9 rocznice śmierci

30 listopad – poniedziałek 18.30 - +Irena Schmidt

1 grudzień – wtorek – Msza z Litanią do św. Antoniego

18.30 – +Grzegorz Plura

18.30 – +Marcin Szczęsny w 10 rocznice śmierci

2 grudzień – środa

6.00 – …..

18.30 – W intencji Żywego Różańca i Margaretek

3 grudzień – czwartek 18.30 – +Edmund w 16 rocznicę śmierci

4 grudzień – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

6.00 – …..

18.30 – W intencji Michała, o zdrowie duszy i ciała i opiekę Matki Bożej dla całej rodziny

18.30 – +Roman w 30 rocznicę śmierci

5 grudnia – sobota 18.30 – +Ludwika Draber, +Danuta Draber

6 GRUDNIA – DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 – +Barbara Raszewska w 6 rocznicę śmierci, zmarli z rodzin Raszewskich i Andrzejewskich

10.30 – +Aleksandra Skupin w 1 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

12.00 – +Kazimierz, Jadwiga, Maria Śron

18.30 – +Kazimierz Woźniak w 10 rocznicę śmierci

8 grudnia – wtorek – Niepokalane Poczęcie NMP

17.00 – W intencji byłego sołtysa, msza dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo

10 grudnia – czwartek – roraty

17.00 –

7 grudnia – poniedziałek 18.30 – +Krystyna Tomczak

8 grudnia – wtorek – Niepokalane Poczęcie NMP – Msza z Litanią do św. Rity

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚW. RITY

18.30 – W 2 rocznice urodzin Marty, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze

9 grudnia – środa

6.00 – W intencji Aleksandry, o łaske zdrowia i to co najbardziej dla niej potrzebne

18.30 – +Elżbieta, Józef Sekulscy, Marian Stryjakowski

10 grudnia – czwartek 18.30 - +Grażyna Kucharczak

11 grudnia – piątek

6.00 – O zdrowie i wszystkie łaski potrzebne dla Waldemara

18.30 – O łaskę zdrowia dla całej rodziny

12 grudnia – sobota 18.30 – Msza dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane przez wstawiennictwo MB z Guadelupe

13 GRUDNIA – TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 - +Szczepan

10.30 - +Józef Kmieciak w 7 rocznice śmierci

12.00 - +Maria Talarczyk w 33 rocznice śmierci, +Stanisław, Henryk, Zygmunt Talarczykowie

18.30 - +Irena, Ludwik Poprawscy

14 grudnia – poniedziałek 18.30 - +Mirosława Tchórz

15 grudnia – wtorek 18.30 - +Stanisław Zachmyc

16 grudnia ­ środa

6.00 - +Dariusz Komar

18.30 - +Edward, Marianna, Jan Głódź i zmarli z rodziny

17 grudnia – czwartek 18.30 – O Boże błogosławieństwo dla dzieci

18 grudnia – piątek

6.00 – +Maria, Jan Dudko

18.30 - +Waldemar Puk

19 grudnia – sobota 18.30 - +Bronisława, Adam Smaczyńscy, +Halina Pawlicka

20 GRUDNIA – CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 – Z okazji 70 urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze

10.30 - +Edmund i zmarli z rodziny

12.00 - +Bogusław Hełka w 20 rocznice śmierci

12.00 - +Kazimiera Kępka

18.30 - +Jacek Tylkowski

21 grudnia – poniedziałek 18.30 - +Jadwiga Malak

22 grudnia – wtorek 18.30 - +Edward Głódź

23 grudnia – środa

6.00 –

18.30 - ….

24 GRUDNIA – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

24.00 - +Wojciech Przybyłowicz w 27 rocznicę śmierci, oraz w intencji dziękczynnej

24.00 – +Adam Kruszyński, za zmarłych z rodziny Kruszyńskich i Dziamskich

24.00 – W 16 urodziny Radosława, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze

24.00 – ZA PARAFIAN

25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE

10.30 - +Zygmunt Gruszczyński i zmarli rodzice

12.00 - +Regina Pedzisz

18.30 - +Wiesław Gaik w 25 rocznicę śmierci, +Józef, Krystyna, Bernard, Regina Dopieralscy

26 GRUDNIA – ŚWIĘTEGO SZCZEPANA

8.00 – O łaskę zdrowia dla Waldka

10.30 - +Maria Pachala

12.00 - +Maria, Marian, Ryszard, Jan

12.00 - +Szczepan i zmarli z rodziny

18.30 - +Aleksandra Durzyńska

INTENCJE MSZALNE

18  WRZEŚNIA  - 2 PAŹDZIERNIKA 2015

18 września – piątek

18.30 - +Adam Kruszyński, +Stanisław Dziamski

19 września – sobota

18.30 - +Janina Szymańska

20 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Janina Pajewska

10.30 – +Bronisława, Adam Smaczyńscy, +Halina Pawlicka

12.00 – +Maria Bura, +Stanisław Tracewski w 2 rocznice śmierci

18.30 – +Krystyna Duda

21 września – poniedziałek

18.30 – +Mateusz Surowy

22 września – wtorek

18.30 – W intencji Darii z okazji 11 urodzin

23 września – środa

18.30 - +Eugeniusz Nowicki, Jadwiga, Kazimierz, Włodzimierz Macioszek

24 września – czwartek

18.30 - +Krystyna Marciniak w 10 rocznicę śmierci, +Antoni Marciniak i zmarli z rodziny

25 września – piątek

18.30 - +Joanna Buszczak, +Maria Urban

26 września – sobota

18.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Ewy w 1 urodziny

27 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – O łaskę zdrowia dla Pawła i opiekę Matki Bożej

10.30 - +Czesław Danielewski

12.00 - +Stefania Lesińska

18.30 - +Robert Chojnacki w 9 rocznice śmierci, zmarli z rodzin Rutkowskich, Chojnackich, Chwastyniaków, Tomczaków

28 września – poniedziałek

18.30 – (rez)

29 września – wtorek – świętych Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała

18.30 – W 25 rocznicę ślubu Lucyny i Jerzego, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze

30 września – środa

18.30 - +Janina i Marian

1 października – czwartek

18.30 - +Radosław Sobkowiak

2 października – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała oraz opiekę Matki Bożej