Msze Święte

w dni powszednie 19,00, w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 20.00

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne marzec 2016

Drukuj PDF

INTENCJE MSZALNE

MARZEC 2016

 

21 marca – poniedziałek 18.30 – Msza dziękczynna z ok 1 urodzin Sonji, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla niej i rodziców

22 marca – wtorek 18.30 - +Aleksander, Krystyna Kuleczka i zmarli z rodziny

23 marca – środa 18.30 - +Genowefa, Kazimierz Giersz

24 MARCA – WIELKI CZWARTEK

18.30 – W 18 urodziny Moniki Hauser, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dobre wybory w życiu dorosłym

18.30 – Msza dziękczynna za kapłańską drogę życia

25 MARCA – WIELKI PIĄTEK - w tym dniu nie odprawia się Mszy Świętej

18.30 – Liturgia Męki Pańskiej

26 MARCA – WIELKA SOBOTA

21.00 – Za zmarłych z rodzin Krzyżanowskich i Tabaczyńskich

21.00 – W intencji Jana z okazji 18 urodzin

27 MARCA – WIELKANOC

10.30 - +Aurelia Balcerowiak

12.00 - +Jan Rutkowski w 20 rocznicę śmierci, zmarli z rodzin Rutkowskich i Chwastyniaków

18.30 - +Aleksandra Lipska

28 MARCA – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

8.00 - +Maria, Marian, Ryszard, Jan i zmarli z rodziny

10.30 - +Leokadia i Klemens Musiał

10.30 - +Grażyna Kucharczak w 3 rocznice śmierci

12.00 - +Łukasz Szymański w 1 rocznice śmierci

18.30 – W 18 urodziny Moniki Hauser, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dobre wybory w życiu dorosłym

29 MARCA – wtorek 18.30 – Z okazji 18 urodzin Agnieszki Sobczak, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą…

30 MARCA – środa 18.30 - +Janusz Wilk

31 MARCA – czwartek 18.30 - +Mieczysław Kwiatkiewicz w 4 rocznice śmierci, +Maria Kwiatkiewicz

1 kwietnia– PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA 18.30 - +Regina Pędzisz

2 kwietnia– sobota 18.30 – O odnowienie wiary dla ludzi wierzących

3 kwietnia– NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

8.00 - +Walerian Franek w 23 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

10.30 – O zdrowie duszy i ciała dla Krystyny

12.00 – O nawrócenie zatwardziałych grzeszników

18.30 - +Ryszard Jan Szczepański

4 kwietnia– poniedziałek - Zwiastowanie Pańskie 18.30 - +Aleksandra Lipska

5 kwietnia– wtorek – Msza Swięta z Litanią do św. Antoniego 18.30 – Za dzieci z rodzin Szymańskich i Stefańczyków

6 kwietnia– środa 18.30 - +Irena Ciesiółkiewicz

7 kwietnia– czwartek 18.30 – W intencji Marty w 15 urodziny o Boże błogosławieństwo, prowadzenie Ducha Świętego i opiekę Matki Bożej

8 kwietnia– piątek 18.30 - +Czesława Jęchorek w 2 rocznice śmierci i zmarli z rodziny Szcześniaków

9kwietnia– sobota 18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

 

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY

LUTY - KWIECIEŃ 2016


6 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

9.00 – +Antonina, Zygmunt Śron, Aniela, Józef Urbaniak

7 marca – poniedziałek – msza rekolekcyjna

17.00 – …

8 marca – wtorek – msza rekolekcyjna

10.00 – …

9 marca – środa

17.00 – …

13 MARCA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 – +Regina, Edmund, Adam, Leszek, Genowefa, Marian

20 MARCA – NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ 9.00 – +Jerzy Maćkowiak intencja od mieszkańców Złotnik

27 MARCA – WIELKANOC 9.00 – +Stefan Szymański, Stanisława, Józef Słabi, zmarli z rodziny Janasów

28 MARCA – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 9.00 – +Łucja, Ryszard Klaczyńscy, Agnieszka, Antoni, Feliks Krajewscy

3 KWIETNIA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA 9.00 – +Irena Korek

10 KWIETNIA – TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA 9.00 – +Maria Śron w 13 rocznicę śmierci, Kazimiera, Marian, Piotr Jadwiga, Kazimierz Śron, +Józef Lewandowski

17 KWIETNIA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKANOCNA 9.00 – ……

 


29 lutego – poniedziałek 18.30 - +Wincentyna Wojaś

1 marca – wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego 18.30 – +Aleksandra Lipska

2 marca – środa 18.30 – W INTENCJI CZŁONKÓW GRUP ŻYWEGO RÓŻAŃCA I MARGARETEK

3 marca – czwartek 18.30 - +Aleksandra Lipska

4 marca – pierwszy piątek miesiąca

18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę Matki Bożej

18.30 - +Karol

5 marca – sobota 18.30 - +Stanisław Pawłowski w 3 rocznicę śmierci, Mieczysława, Franciszek Mytko

6 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – rekolekcje parafialne

8.00 - +Czesław Piniecki

10.30 - +Ryszard Szczepański

12.00 - +Irena Erenz, Mateusz Surowy i zmarli z rodziny

18.30 - +Zdzisława Napierała w 19 rocznice śmierci i zmarli z rodziny

7 marca – poniedziałek – rekolekcje parafialne 18.30 - +Halina Wendland w 15 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

8 marca – wtorek – rekolekcje parafialne

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚW. RITY

18.30 – O łaskę dobrej operacji dla Ani

9 marca – środa – rekolekcje parafialne 18.30 - +Franciszka, Stanisław Świderczuk i zmarli z rodziny

10 marca – czwartek 18.30 – ….

11 marca – piątek 18.30 – – W intencji Jakuba w 14 urodziny, z podziękowaniem za wszelkie łaski i prośbą o mądre i święte dorastanie

12 marca – sobota 18.30 – ZA ZMARŁYCH Z WYMIENIANEK ROCZNYCH

13 MARCA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 – +Halina, Urszula, Zygmunt, Maria, Bolesław, Jadwiga, Franciszek i zmarli z rodziny

10.30 – +Waldemar Waszkowiak

12.00 – +Mirosław Bobyk w 21 rocznicę śmierci

18.30 – +Ryszard Jan Szczepański

14 marca – poniedziałek 18.30 – +Aleksandra Lipska

15 marca – wtorek 18.30 – O zdrowie i błogosławieństwo Boże dla rodzin Szymańskich, Kowalczyków i Stefańczyków

16 marca – środa 18.30 – +Katarzyna Skupin

17 marca – czwartek 18.30 – +Paweł Buchwald

18 marca – piątek 18.30 – +Józef Kowalczyk, +Józefa Rzeźnik

19 marca – sobota – św. Józefa Oblubieńca NMP 18.30 – Za zmarłych z rodziny Daukszewicz i Illmer

20 MARCA – NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ

8.00 – ZA PARAFIAN

10.30 – +Aleksandra Lipska

12.00 – +Daniela Figiel

18.30 – +Józef, Wanda, Edmund

INTENCJE MSZALNE

18  WRZEŚNIA  - 2 PAŹDZIERNIKA 2015

18 września – piątek

18.30 - +Adam Kruszyński, +Stanisław Dziamski

19 września – sobota

18.30 - +Janina Szymańska

20 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Janina Pajewska

10.30 – +Bronisława, Adam Smaczyńscy, +Halina Pawlicka

12.00 – +Maria Bura, +Stanisław Tracewski w 2 rocznice śmierci

18.30 – +Krystyna Duda

21 września – poniedziałek

18.30 – +Mateusz Surowy

22 września – wtorek

18.30 – W intencji Darii z okazji 11 urodzin

23 września – środa

18.30 - +Eugeniusz Nowicki, Jadwiga, Kazimierz, Włodzimierz Macioszek

24 września – czwartek

18.30 - +Krystyna Marciniak w 10 rocznicę śmierci, +Antoni Marciniak i zmarli z rodziny

25 września – piątek

18.30 - +Joanna Buszczak, +Maria Urban

26 września – sobota

18.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Ewy w 1 urodziny

27 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – O łaskę zdrowia dla Pawła i opiekę Matki Bożej

10.30 - +Czesław Danielewski

12.00 - +Stefania Lesińska

18.30 - +Robert Chojnacki w 9 rocznice śmierci, zmarli z rodzin Rutkowskich, Chojnackich, Chwastyniaków, Tomczaków

28 września – poniedziałek

18.30 – (rez)

29 września – wtorek – świętych Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała

18.30 – W 25 rocznicę ślubu Lucyny i Jerzego, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze

30 września – środa

18.30 - +Janina i Marian

1 października – czwartek

18.30 - +Radosław Sobkowiak

2 października – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała oraz opiekę Matki Bożej