Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00, 18.30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne październik 2016

Drukuj PDF

INTENCJE MSZALNE

październik 2016

 

29 października – sobota 18.30 - +Henryk Trybuła

30 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA

8.00 - +Edmund

10.30 - +Stanisław Przyborowski

12.00 - +Kazimiera w 10 rocznicę śmierci

18.30 - +Ludwik Rominiecki, +Helena Gromniak

31 października – poniedziałek 18.30 - +Anna Goraj w rocznicę śmierci

1 LISTOPADA – WTOREK – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH

8.00 – ZA PARAFIAN

10.30 – Za zmarłych z rodzin Skrobałów, Stroińskich, braci Henryka i Mariana

12.00 – Za zmarłych z rodzin Weresów i Sturzbecherów

W tym dniu nie ma mszy wieczornej

2 listopada – środa – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

10.00 – W intencji dusz w czyśćcu cierpiących

17.00 – W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA I MARGARETEK

18.30 – Za zmarłych z rodziny

3 listopada – czwartek 18.30 – W intencji rodziców

4 listopada – pierwszy piątek miesiąca 18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę MB

5 listopada – sobota 18.30 – W 40 rocznicę ślubu Magdy i Marka

6 LISTOPADA – NIEDZIELA

8.00 –

10.30 – Za zmarłych z rodzin Furmańskich, Panek, Marcinek, Kłos i Foryckich

12.00 – W 18 urodziny Marcina, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze błogosławieństwo

18.30 - +Henryk Mierzejewski, +Marianna, Jan Brzóska

7 listopada – poniedziałek 18.30 – W intencji Teresy o wszelkie Boże łaski potrzebne na tym etapie życia

8 listopada – wtorek 18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚW. RITY

9 listopada – środa 18.30 – O łaskę zdrowia dla Waldemara

10 listopada – czwartek 18.30 – W Bogu wiadomej intencji

11 LISTOPADA – ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 listopada – sobota 18.30 - +Czesław Danielewicz w 2 rocznicę śmierci

 

INTENCJE MSZALNE

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY W ZŁOTNIKACH

WRZESIEŃ – PAŹDZIERNIK – LISTOPAD - GRUDZIEŃ 2016


25 WRZEŚNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Stefania, Wacław Kaczmarek

2 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA 9.00 – +Jan Korek od mieszkańców bloku 5

9 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA – ODPUST KU CZCI ŚW. FAUSTYNY KOWALSKIEJ

12.00 – ZA PARAFIAN

12.00 – +Marek, Jan, Krystyna, Urszula

16 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA 9.00 – +Maria Warkocz w 2 rocznice śmierci, +Stefan, Roman Warkocz

22 października – sobota 14.00 – W 60 rocznice ślubu Krystyny i Stanisława….

23 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA 9.00 – +Jan Korek od mieszkańców bloku 5

30 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA 9.00 – +Jan Korek od Oli, Eli i Edyty

1 LISTOPADA – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 9.00 –

2 listopada – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 17.00 – Za zmarłych parafian

6 LISTOPADA – NIEDZIELA 9.00 – +Joanna Galas od Martyny z Tosią

13 LISTOPADA – NIEDZIELA 9.00 – +Jan Korek od rodziny Byczkowskich

20 LISTOPADA – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 9.00 – +Jan Korek od rodziny Jasińskich ze Starczanowa

27 LISTOPADA – 1 NIEDZIELA ADWENTU 9.00 – +Krystyna Łuczak i zmarli z rodzin Korków, Kmieciaków i Łuczaków

29 listopada – wtorek – roraty 17.00 –

1 grudnia – czwartek – roraty 17.00 -

 


Wcześniejsze intencje

1 października – sobota 18.30 - +Maria i Leszek Sulińscy, +Małgorzata Tuszyńska oraz w intencji Marty z okazji urodzin

2 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA

8.00 – Za zmarłych z rodziny Mikołajczaków i Judkowskich

10.30 - +Danuta Stawna w 8 rocznicę śmierci

12.00 - +Teresa i zmarli z rodziny Jasików i Kujawów

18.30 – W 25 rocznicę ślubu Alicji i Pawła…

3 października – poniedziałek 18.30 - +Mariusz Kucharski

4 października – wtorek – msza z Litanią do św. Antoniego 18.30 – Za zmarłych rodziców: Marię i Stefana Alwin

5 października – środa 18.30 – W INTENCJI CZŁONKÓW ŻYWEGO RÓŻAŃCA I MARGARETEK

6 października – czwartek 18.30 - +Mateusz Surowy

7 października – piątek 18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę MB

8 października – sobota  18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

9 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA

  • 8.00 – W 27 rocznice ślubu Haliny i Andrzeja….
  • 10.30 - +Helena Łopińska w 1 rocznice śmierci, +Jarosław Łopiński
  • 12.00 - +Teresa i Wacław Monasz, +Jan Konieczny, +Anna i Zygmunt Mamet
  • 18.30 - +Adam Kruszyński i zmarli z rodzin Kruszyńskich i Dziamskich

10 października – poniedziałek 18.30 - +rodzice: Maria, Stefan, Alwin

11 października – wtorek –msza z Litania do św. Rity

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚW. RITY

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 października – środa 18.30 - +Edward, Jan, Marianna Głódź i zmarli z rodziny

13 października – czwartek 18.30 - +Eugenia w 1 rocznice śmierci, +Jan w 29 rocznice śmierci

14 października – piątek 18.30 - +Henryk Bonera od brata Grzegorza z rodziną

15 października – sobota 18.30 - +Eugeniusz Paszczak w 20 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

16 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA

8.00 – Za zmarłych z rodziny Jęch, Wróblewskich i Rudnickich

10.30 - +Stanisław Przyborski

12.00 - +Piotr Preis

18.30 - +Irena Erenz, Mateusz Surowy i zmarli z rodziny

17 października – poniedziałek 18.30 – W intencji Zygmunta z okazji 80 urodzin, z podziękowaniem za dar życia …

18 października – wtorek 18.30 - +Janina Lewandowicz

19 października – środa 18.30 – W Panu Bogu wiadomej intencji

20 października – czwartek 18.30 - +Irena Ciesiółkiewicz

21 października – piątek 18.30 - +Jadwiga Malak w 1 rocznicę śmierci

22 października – sobota 18.30 - +Maria i Marek Walterowie

23 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA

8.00 - +Waldemar Olchawa w 2 rocznicę śmierci, +Elżbieta Dudzik

10.30 - +Urszula, Stanisław Bekas

12.00 - +Maria Pachala w 4 rocznice śmierci

18.30 - +Izabela Wagner

24 października – poniedziałek 18.30 - +Grażyna Chojnacka

25 października – wtorek 18.30 – O zdrowie dla córki

26 października – środa 18.30 - +Zbigniew Hajnowski w rocznice śmierci

27 października – czwartek 18.30 – +Maria i Stefan Albinowie

28 października – piątek 18.30 - Za zmarłych z rodzin Komorowskich, Ścieboraków i Ludziszewskich


INTENCJE MSZALNE

18  WRZEŚNIA  - 2 PAŹDZIERNIKA 2015

18 września – piątek

18.30 - +Adam Kruszyński, +Stanisław Dziamski

19 września – sobota

18.30 - +Janina Szymańska

20 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Janina Pajewska

10.30 – +Bronisława, Adam Smaczyńscy, +Halina Pawlicka

12.00 – +Maria Bura, +Stanisław Tracewski w 2 rocznice śmierci

18.30 – +Krystyna Duda

21 września – poniedziałek

18.30 – +Mateusz Surowy

22 września – wtorek

18.30 – W intencji Darii z okazji 11 urodzin

23 września – środa

18.30 - +Eugeniusz Nowicki, Jadwiga, Kazimierz, Włodzimierz Macioszek

24 września – czwartek

18.30 - +Krystyna Marciniak w 10 rocznicę śmierci, +Antoni Marciniak i zmarli z rodziny

25 września – piątek

18.30 - +Joanna Buszczak, +Maria Urban

26 września – sobota

18.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze błogosławieństwo dla Ewy w 1 urodziny

27 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – O łaskę zdrowia dla Pawła i opiekę Matki Bożej

10.30 - +Czesław Danielewski

12.00 - +Stefania Lesińska

18.30 - +Robert Chojnacki w 9 rocznice śmierci, zmarli z rodzin Rutkowskich, Chojnackich, Chwastyniaków, Tomczaków

28 września – poniedziałek

18.30 – (rez)

29 września – wtorek – świętych Archaniołów Michała, Gabriela, Rafała

18.30 – W 25 rocznicę ślubu Lucyny i Jerzego, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze

30 września – środa

18.30 - +Janina i Marian

1 października – czwartek

18.30 - +Radosław Sobkowiak

2 października – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA

18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała oraz opiekę Matki Bożej