Msze Święte

w dni powszednie 19,00, w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 20.00

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne grudzień 2016

Drukuj PDF

INTENCJE MSZALNE

grudzień 2016

27 grudnia – wtorek

14.00 – Msza ślubna (Natalia i Piotr)

18.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski i prośba o dalsze z okazji urodzin

28 grudnia – środa

13.00 – Msza chrzcielna

18.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski i prośba o dalsze, z okazji urodzin Jerzego

29 grudnia – czwartek 18.30 - +Stefan Owczarski

30 grudnia – piątek18.30 - +Eugeniusz Nowicki z okazji imienin

31 grudnia – sobota – zakończenie roku

18.30 – MSZA DZIĘKCZYNNA ZA WSZELKIE BOŻE ŁASKI OTRZYMANE WE WSPÓLNOCIE PARAFIALNEJ

18.30 - +Krzysztof

1 STYCZNIA – NIEDZIELA – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

10.30 – +Bronisława Grabowska w 1 rocznice śmierci

12.00 – +Maria Majka

18.30 – +Kazimierz Śron w 24 rocznice śmierci, zmarli z rodzin Śron i Lewandowskich

2 stycznia – poniedziałek 18.30 – +Gotard Miler i zmarli z rodziny

3 stycznia – wtorek 18.30 – +Władysław Sadyniak i zmarli z rodziny

4 stycznia – środa 8.00 – O łaskę zdrowia i opiekę MB dla Ireny

5 stycznia – czwartek 18.30 – +Stanisław Kudliński w 7 rocznice śmierci

6 STYCZNIA – OBJAWIENIE PAŃSKIE – TRZECH KRÓLI

8.00 –

10.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę MB

12.00 – +Władysław w 30 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

18.30 – +Kazimiera, Stanisław, Mieczysława, Eugeniusz, Monika, Zygmunt Ciszakowie

7 stycznia – sobota 18.30 –

 

 

INTENCJE MSZALNE

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY W ZŁOTNIKACH

GRUDZIEŃ 2016


31 grudnia – sobota – zakończenie roku 17.00 – Msza dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane we wspólnocie parafialnej w 2016 roku

1 STYCZNIA – NIEDZIELA – NOWY ROK 9.00 - +Mieczysław Kasperski

 


 

1 grudnia – czwartek 18.30 – +Maria Majka

2 grudnia – pierwszy piątek miesiąca

6.00 – W intencji Piotra i Władysława….

18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę Matki Bożej

3 grudnia – sobota 18.30 - +Irena, Ludwik Poprawscy, Balbina Borowska i zmarli z rodziny

4 GRUDNIA – DRUGA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 - +Anna, Otton, Genowefa, Maria, Edward

10.30 – W intencji Barbary i Zdzisława z okazji imienin

12.00 - +Kazimierz Wieczorkowski w rocznice śmierci

18.30 - +Zofia, Maria, Jerzy, Franciszek Polanowscy

5 grudnia – poniedziałek 18.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze dla Olimpii

6 grudnia – wtorek 18.30 – W intencji Romualdy o łaskę wiary

7 grudnia – środa

6.00 – Msza dziękczynna za udaną operację

18.30 - +Helena i zmarli z rodziny

8 grudnia – Niepokalane Poczęcie NMP 18.30 – W 3 rocznicę urodzin Marty

9 grudnia – piątek

6.00 -

18.30 - +Maria, Jan Jemrych, +Waleria, Bolesław Juskowiak

10 grudnia – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

18.30 - +Ewa Ucińska

11 GRUDNIA – TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 - +Maria Majka

10.30 - +Andrzej Klaba w 10 rocznicę śmierci

12.00 – W intencji Marysi, Marcina, Asi, Martyny i Jakuba

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 grudnia – poniedziałek 18.30 - +Kazimierz Woźniak w 11 rocznice śmierci

17 grudnia – sobota 18.30 – +Aleksander, Krystyna i zmarli z rodziny

18 GRUDNIA – CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU

8.00 – +Kazimiera, Wincenty Kraskowie

10.30 – +Bronisława, Adam Smaczyńscy, Halina Pawlicka

12.00 – +Józef Kmieciak w rocznice śmierci

18.30 – W intencji Jakuba

19 grudnia – poniedziałek 18.30 - +Szczepan, Wanda, Katarzyna, Helena, Barbara

20 grudnia – wtorek 18.30 – O zdrowie i potrzebne łaski dla Kasi z okazji 7 urodzin, oraz o opiekę dla całej rodziny

21 grudnia – środa

6.00 – +Marta, Bronisław, Marian Śron, +Pelagia, Józef Kardasz

18.30 - +Adam Kruszyński i zmarli z rodziny Dziamskich i Kruszyńskich

22 grudnia – czwartek 18.30 – +Edmund

23 grudnia – piątek

6.00 – +Szczepan, Franciszka, Michał Grygiel, +Franciszka i Franciszek Jarczak

18.30 – +Maria Majka

24 GRUDNIA – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA

24.00 – +Wojciech Przybyłowicz

24.00 – +Stanisław Forycki

24.00 – Z okazji 50 urodzin Anny….

25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE

10.30 – +Maria Pachala, Helena Łopińska, Maria i Antoni Pachala, Genowefa i Wacław Kwiatkowscy

12.00 – +Tomasz

18.30 – +Barbara Raszewska w 7 rocznicę śmierci, za zmarłych z rodzin Raszewskich i Andrzejewskich

26 GRUDNIA – ŚWIĘTEGO SZCZEPANA

8.00 – +Maria, Marian, Ryszard Parlej, +Jan Mikusiak i zmarli z rodziny

10.30 – +Stefania, Franciszek Głeboczyk, +Regina, Stefan Kesiccy

12.00 – +Regina Pedzisz

18.30 – +Szczepan


 

 

1 grudnia – czwartek – roraty 17.00 – W 45 rocznicę ślubu Elżbiety i Zdzisława

4 GRUDNIA – DRUGA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Jan, Marek, Krystyna, Urszula

6 grudnia – wtorek – roraty 17.00 - +Aniela Świątek intencja od brata Mariana

8 grudnia – NIEPOKALANE POCZĘCIE NMP 17.00 - +Weronika, Stanisław Janas

11 GRUDNIA – TRZECIA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Regina, Edmund, Adam Korek, Leszek, Genowefa, Marian Skibińscy

13 grudnia – wtorek – roraty 17.00 - +Pelagia, Józef Kardasz od syna Tomasza z rodziną

15 grudnia – czwartek – roraty 17.00 –

18 GRUDNIA – CZWARTA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Joanna Galas, Irena i Jan Korek

20 grudnia – wtorek – roraty 17.00 –

24 GRUDNIA – WIGILIA BOŻEGO NARODZENIA – PASTERKA 22.00 - +Aniela i Józef Urbaniak, Antonina i Zygmunt Śron

25 GRUDNIA – BOŻE NARODZENIE 9.00 - +Jan Korek od rodziny Przychodniaków

26 GRUDNIA – ŚWIĘTEGO SZCZEPANA 9.00 - +Józefa, Stefania, Sylwester, Stefan, Marian, Walery Wojtkowiak