Msze Święte pon,wt,pt,sob 18.30 środ, cz 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Informacje ogólne

Drukuj PDF

Służba liturgiczna naszej parafii liczy ponad trzydziestu chłopaków w wieku od 9 do 20 lat. Są wśród nich kandydaci, ministranci i lektorzy Słowa Bożego (pierwsza w historii naszej parafii promocja lektorska odbyła się w marcu 2011 r.) Wielu służących do Mszy św. posiada dłuższy staż związany z ministranturą w sucholeskim kościele. Istnieje również grupa ministrantów skupiona wokół kościoła pw. św. Faustyny. Formacja odbywa się na zbiórkach organizowanych regularnie w soboty (z wyjątkiem pierwszych sobót miesiąca). Szansą na lepsze poznanie i zaprzyjaźnienie się są także letnie i zimowe obozy - a było już ich sporo ;) - do Szklarskiej Poręby, Wołowych Lasów k. Trzcianki czy też Ostrowca k. Wałcza.