Msze Święte

w dni powszednie 19,00, w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 20.00

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne luty 2017

INTENCJE MSZALNE

luty - marzec 2017

26 LUTEGO – NIEDZIELA

8.00 – +Maria, Roman, Stefan Warkocz

10.30 – +Władysław Ornoch

12.00 – +Aleksandra Lipska w 1 rocznicę śmierci

18.30 – +Aleksander Górski

27 lutego – poniedziałek 18.30 – +Elżbieta Dziedzic

28 lutego – wtorek 18.30 – +Maria Chuda

1 MARCA – ŚRODA POPIELCOWA

10.00 – ZA PARAFIAN

17.00 – W INTENCJI CZŁONKÓW ŻYWEGO RÓŻAŃCA I MARGARETEK

18.30 - +Władysław Ornoch

2 marca – czwartek 18.30 - +Jolanta Nowak z okazji 17 rocznicy śmierci

3 marca – piątek 18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę Matki Bożej

4 marca – sobota 18.30 - +Pelagia, Józef Mager

5 MARCA – PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 –

10.30 - +Irena Erenz

12.00 - +Władysław Ornoch

18.30 - +Marianna i Andrzej

6 marca – poniedziałek 18.30 - +s. Anna Ryńska

7 marca – wtorek 18.30 - +Grzegorz w 2 rocznicę śmierci

8 marca – środa 18.30 - +Karol Waniorek

9 marca – czwartek 18.30 – W intencji Jakuba z okazji 15 urodzin

10 marca – piątek 18.30 – W 18 urodziny Zofii….

11 marca – sobota 18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

 

INTENCJE MSZALNE

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY W ZŁOTNIKACH

LUTY 2017

26 LUTEGO – NIEDZIELA 9.00 - +Marianna i Ryszard Bobkiewicz, +Maria i Wawrzyn Stelmaszyk

1 marca – Środa Popielcowa 17.00 - +Franciszka, Franciszek, Jan, Czesław, Ryszard

5 MARCA – PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 - +Barbara Wieczorek

12 MARCA – DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 - +Łucja, Ryszard, Agnieszka, Antoni, Feliks

19 MARCA – TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 - +Antonina, Zygmunt Śron, Aniela i Józef Urbaniak, zmarli z rodzin Śronów i Urbaniaków

26 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 - +Maria Śron

2 KWIETNIA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - rekolekcje parafialne 9.00 - +Irena i Jan Korek

3 kwietnia – poniedziałek – rekolekcje parafialne 17.00 –

4 kwietnia – wtorek – rekolekcje parafialne 10.00 –

5 kwietnia – środa – rekolekcje parafialne 17.00 –

9 KWIETNIA – NIEDZIELA PALMOWA 9.00 - +Regina, Edmund, Adam Korek, Leszek, Genowefa Skibińscy

16 KWIETNIA – WIELKANOC 9.00 –

17 KWIETNIA – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 9.00 –


 

28 stycznia – sobota 18.30 - +Władysław Ornoch

29 STYCZNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Jan z okazji imienin

10.30 - +Wojciech Daniuk

12.00 – Z okazji 1 urodzin Pauliny, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośba o dalsze

18.30 – +Zdzisław Biadasz, +Józef Symela

30 stycznia – poniedziałek 18.30 - +Włodzimierz Lewandowski w 6 rocznice śmierci

31 stycznia – wtorek 18.30 - +Wojciech Daniuk

1 lutego – środa

18.30 - +Władysław Ornoch

18.30 - W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

2 LUTEGO – OFIAROWANIE PAŃSKIE – MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ 18.30 - +Marianna, Stefania Bukowieckie

3 lutego – pierwszy piątek miesiąca 18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę MB

4 lutego – sobota 18.30 – W 18 urodziny Michaliny, z podziękowaniem za dar życia, z prośbą o silną wiarę i dary Ducha Świętego, oraz w 11 urodziny Antoniny z prośba o potrzebne łaski

5 LUTEGO – NIEDZIELA

8.00 - +Kazimiera i Władysław Ornoch, +Józef Peda

10.30 - +Lech Kapica

12.00 – Z okazji 21 urodzin i imienin Weroniki

18.30 - +Franciszek Konieczny

6 lutego – poniedziałek 18.30 - +Dorota Szymanowska

7 lutego – wtorek – Msza z Litanią do św. Antoniego 18.30 - +Władysław Ornoch

8 lutego – środa 18.30 – +Elżbieta Hajnowska, +Anastazja Cieślik

9 lutego – czwartek 18.30 – +Bogumiła Nowak

10 lutego – piątek 18.30 - +Julia w 41 rocznice śmierci

11 lutego – sobota 18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

12 LUTEGO – NIEDZIELA

8.00 - +Teodor Frankowski

10.30 – W 15 rocznicę ślubu Marii i Przemysława

12.00 - +Mariola Graj w 3 rocznicę śmierci

18.30 - +Wojciech Daniuk

13 lutego – poniedziałek 18.30 – +Maria Płaczek w 10 rocznicę śmierci

14 lutego – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ WSTAWIENNICTWO ŚW. RITY

18.30 - +Maria Majka

15 lutego – środa 18.30 - +Władysław Ornoch

16 lutego – czwartek 18.30 - +Marian Schwark

17 lutego – piątek 18.30 - +Wanda Baczyńska

18 lutego – sobota 18.30 - +Grażyna Kupczyk w 1 rocznicę śmierci

19 LUTEGO – NIEDZIELA

8.00 - +Julianna Gadomska

10.30 – W 18 urodziny Wiktorii…

12.00 – Z okazji 18 urodzin Wojtka, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze

18.30 – O łaskę zdrowia i wszelkie potrzebne dary dla Józefa

20 lutego - poniedziałek 18.30 – O zdrowie dla Ani i o szczęśliwe rozwiązanie….

21 lutego – wtorek 18.30 – W 6 rocznicę ślubu Eugeniusza i Bożeny, oraz z okazji 1 urodzin Jana, oraz za całą rodzinę…

22 lutego – środa

18.30 – W 25 rocznicę ślubu Renaty i Rafała….

18.30 – W 25 rocznicę ślubu Renaty i Dariusza…

23 lutego – czwartek 18.30 – O łaskę zdrowia dla Saraj

24 lutego – piątek 18.30 – +Mirosława Tchórz

25 lutego – sobota 18.30 – +Zofia Lewandowska z zmarli z rodzin Lewandowskich i Śron

 


26 LUTY – NIEDZIELA

9.00 - +Marianna i Ryszard Bobkiewicz, +Maria i Wawrzyn Stelmaszyk

1 marzec – Środa Popielcowa

17.00 - +Franciszka, Franciszek, Jan, Czesław, Ryszard

5 MARZEC – PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

9.00 - +Barbara Wieczorek

12 MARZEC – DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

9.00 - +Łucja, Ryszard, Agnieszka, Antoni, Feliks

19 MARZEC – TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

9.00 - +Antonina, Zygmunt Śron, Aniela i Józef Urbaniak, zmarli z rodzin Śronów i Urbaniaków

26 MARZEC – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

9.00 - +Maria Śron

2 KWIECIEŃ – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - rekolekcje parafialne

9.00 - +Irena i Jan Korek

3 kwiecień – poniedziałek – rekolekcje parafialne

17.00 –

4 kwiecień – wtorek – rekolekcje parafialne

10.00 –

5 kwiecień – środa – rekolekcje parafialne

17.00 –

9 KWIECIEŃ – NIEDZIELA PALMOWA

9.00 - +Regina, Edmund, Adam Korek, Leszek, Genowefa Skibińscy

16 KWIECIEŃ – WIELKANOC

9.00 –

17 KWIECIEŃ – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

9.00 –