Msze Święte

w dni powszednie 18,30, w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12,00, 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne kwiecień 2017

INTENCJE MSZALNE

kwiecień 2017

 

22 kwietnia – sobota 18.30 – W intencji rodziny Ludwiczak – o potrzebne dary i łaski Boże, pocieszenie na czas żałoby

23 KWIETNIA – NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA

8.00 - +Anna, Otton, Genowefa, Maria, Zofia, Monika i Rozalia

10.30 - +Zygmunt Gruszczyński i zmarli rodzice

10.30 - +Henryk Mikołajczak

12.00 - +Stanisław Paszek

12.00 – W intencji Jadwigi i Witolda z okazji 40 rocznicy małżeństwa

18.30 - +Edmund Szymankiewicz, zmarli rodzice i rodzeństwo

24 kwietnia – poniedziałek 18.30 – +Maria Placek

25 kwietnia – wtorek 18.30 – +Teresa Kujawa w 2 rocznicę śmierci

26 kwietnia – środa 18.30 – +Marianna Nowicka

27 kwietnia – czwartek 18.30 – +Szczepan

28 kwietnia – piątek 18.30 – W 46 rocznice ślubu Ewy i Jana….

29 kwietnia – sobota 18.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski i prośba o dalsza opiekę Bożą…

30 KWIETNIA – TRZECIA NIEDZIELA WIELKANOCNA – ODPUST PARAFIALNY

8.00 –

10.30 – Zmarli z rodziny Skrobałów, Stroińskich, +Marian, +Henryk

12.00 – SUMA ODPUSTOWA – ZA PARAFIAN

18.30 – +Marek, Jerzy Irzyk, +Krystyna Góra i zmarli rodzice z obojga stron

1 maja – poniedziałek 18.30 – rez

2 maja – wtorek 18.30 - +Irena Góra

3 MAJA – MATKI BOŻEJ KRÓLOWEJ POLSKI

8.00 –

10.30 – +Władysław Kulbacki

12.00 –

18.30 –

 

INTENCJE MSZALNE

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY W ZŁOTNIKACH

Kwiecień  2017

 

2 KWIETNIA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - rekolekcje parafialne 9.00 - +Irena i Jan Korek

3 kwietnia – poniedziałek – rekolekcje parafialne 17.00 –

4 kwietnia – wtorek – rekolekcje parafialne 10.00 –

5 kwietnia – środa – rekolekcje parafialne 17.00 –

9 KWIETNIA – NIEDZIELA PALMOWA 9.00 - +Regina, Edmund, Adam Korek, Leszek, Genowefa Skibińscy

16 KWIETNIA – WIELKANOC 9.00 – Za zmarłych z rodzin Zawadów i Wdowczyków

17 KWIETNIA – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 9.00 – +Hanna Łuczak od Ewy z rodziną

23 KWIETNIA – 2 NIEDZIELA WIELKANOCNA – NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA 9.00 –

30 KWIETNIA – 3 NIEDZIELA WIELKANOCNA 9.00 - +Arkadiusz Łański, Stefania, Wacław Kaczmarek

3 MAJA – NMP KRÓLOWEJ POLSKI 9.00 - +Stefana Szymański, Józef, Stanisława Słabi i zmarli z rodziny Janasów

7 MAJA – 4 NIEDZIELA WIELKANOCNA 9.00 - +Stefan Przychodniak, Zygmunt Grześko i zmarli z rodziny

14 MAJA – 5 NIEDZIELA WIELKANOCNA 9.00 - +Irena, Jan Korek

21 MAJA – 6 NIEDZIELA WIELKANOCNA 9.00 –

28 MAJA - NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 9.00 –

4 CZERWCA – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 9.00 - +Gabryjela Kaźmierczak w 1 rocznicę śmierci od córki

11 CZERWCA – NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ 9.00 -

 


1 kwietnia – sobota – REKOLEKCJE PARAFIALNE

18.30 – +Mieczysław Kwiatkiewicz w 5 rocznicę śmierci, + Maria Kwiatkiewicz

18.30 – Z okazji 18 urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze…

2 KWIETNIA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – REKOLEKCJE PARAFIALNE

8.00 – Z podziękowaniem MB za odebrane łaski i błogosławieństwo, z prośba o dalsze, a także o pomoc w nauce dla Damiana i Roksany i o Boże prowadzenie dla całej rodziny

10.30 – +Maria Kurasz

12.00 – Z okazji 92 rocznicy urodzin Bronisławy….

12.00 – Z podziękowanie za odebrane łaski i z prośba o dalsze błogosławieństwo z okazji urodzin

18.30 – +Jan i Janina Nowiccy w rocznicę śmierci

3 kwietnia – poniedziałek – REKOLEKCJE PARAFIALNE

18.30 – +Aleksander, Krystyna Kuleczka i zmarli z rodziny

18.30 - +Kazimiera w 9 rocznicę śmierci, oraz o łaskę pojednania i błogosławieństwo w rodzinie

4 kwietnia – wtorek– REKOLEKCJE PARAFIALNE 18.30 – +Jacek Stachowiak

5 kwietnia – środa– REKOLEKCJE PARAFIALNE

18.30 – W INTENCJI CZŁONKÓW ŻYWEGO RÓŻAŃCA I MARGARETEK

6 kwietnia – czwartek 18.30 - +Aleksandra Skiba

7 kwietnia – piątek

18.30 – W intencji Michała, o zdrowie duszy i ciała oraz opiekę MB

8 kwietnia – sobota

18.30 – +Czesława Jęchorek w 3 rocznicę śmierci, zmarli z rodziny Szcześniaków

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

9 KWIETNIA – NIEDZIELA PALMOWA

8.00 – +Władysław Ornoch

10.30 – W 40 rocznice ślubu Krystyny i Wiesława….

12.00 – +Bożena i Antoni Kaliszewscy i zmarli z rodziny

18.30 – O wszelkie potrzebne łaski dla Jasia i całej rodziny

10 kwietnia – poniedziałek 18.30 - +Edward, Jan, Marianna Głódź i zmarli z rodziny

11 kwietnia – wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Rity 18.30 – +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 kwietnia – środa 18.30 – +Anna Rudkowska w 10 rocznicę śmierci

13 KWIETNIA – WIELKI CZWARTEK- pamiątka ustanowienia Eucharystii i kapłaństwa

18.30 – W intencji kapłanów od Żywego Różańca i Margaretek

18.30 – W intencji ks. Piotra, ks. Jacka, ks. Dariusza, ks. Jakuba – o Boże błogosławieństwo i prowadzenie na kapłańskiej drodze

14 KWIETNIA – WIELKI PIĄTEK – pamiątka męki i śmierci Chrystusa W tym dniu nie sprawuje się Eucharystii

18.30 – Nabożeństwo Męki Pańskiej

15 KWIETNIA – WIELKA SOBOTA – Wigilia Paschalna

21.00 – +Edmund Jęchorek w 35 rocznicę śmierci

21.00 – +Maria Placek

16 KWIETNIA – WIELKANOC

10.30 – +Monika Wojtkowiak, zmarli z rodziny Wojtkowiaków i Borkowskich

12.00 – +Aleksandra Lipska

18.30 – +Halina Zielińska oraz o pocieszenie dla rodziny

17 KWIETNIA – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

8.00 – +Lidia Łusiak

10.30 – +Maria Placek

12.00 – +Maria, Marian, Ryszard Parlej, +Jan Mikusiak i zmarli z rodziny

18.30 – +Stefan i zmarli z rodziny, +Armand Wojciech

18 kwietnia – wtorek 18.30 – +Anna, Władysław, Stanisława, Ireneusz Elimer i zmarli z rodziny

19 kwietnia – środa 18.30 – +Regina Pędzisz w 3 rocznicę śmierci

20 kwietnia – czwartek 18.30 – Msza dziękczynna za 4 lata życia eucharystycznego

21 kwietnia – piątek 18.30 – W podziękowaniu za 11 małżeństwa, za dar potomstwa, z prośbą o łaskę jedności małżeństwa i opiekę MB dla całej rodziny

 


26 LUTY – NIEDZIELA

9.00 - +Marianna i Ryszard Bobkiewicz, +Maria i Wawrzyn Stelmaszyk

1 marzec – Środa Popielcowa

17.00 - +Franciszka, Franciszek, Jan, Czesław, Ryszard

5 MARZEC – PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

9.00 - +Barbara Wieczorek

12 MARZEC – DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

9.00 - +Łucja, Ryszard, Agnieszka, Antoni, Feliks

19 MARZEC – TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

9.00 - +Antonina, Zygmunt Śron, Aniela i Józef Urbaniak, zmarli z rodzin Śronów i Urbaniaków

26 MARZEC – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

9.00 - +Maria Śron

2 KWIECIEŃ – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - rekolekcje parafialne

9.00 - +Irena i Jan Korek

3 kwiecień – poniedziałek – rekolekcje parafialne

17.00 –

4 kwiecień – wtorek – rekolekcje parafialne

10.00 –

5 kwiecień – środa – rekolekcje parafialne

17.00 –

9 KWIECIEŃ – NIEDZIELA PALMOWA

9.00 - +Regina, Edmund, Adam Korek, Leszek, Genowefa Skibińscy

16 KWIECIEŃ – WIELKANOC

9.00 –

17 KWIECIEŃ – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

9.00 –