Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00, 18.30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

10 WRZEŚNIA 2017

1. Dzisiaj druga niedziela miesiąca. Modlimy się w naszej wspólnocie za wszystkich dobrodziejów budowy kościoła. W kościele trwają prace przy ociepleniu sufitu – w środę zostanie rozebrane rusztowanie. Ostatnia część sufitu będzie ocieplana w drugiej połowie października. Jednocześnie trwają prace blacharskie w wieży. Do zimy planowane jest także sfinalizowanie przedniej elewacji kościoła, co pozwoli dokończyć prace blacharskie wokół wieży. W domu parafialnym prace budowlane trwają, w połowie października zacznie się tam montaż więźby dachowej. Bóg zapłać za ofiarność!

2. Dzisiaj w parafii w Sobocie odpust ku czci Narodzenia NMP. Suma odpustowa o godz. 12.00. Można dołączyć do pieszej pielgrzymki (ul. Muchomorowa – figura 9.30, ul. Dworcowa 9.45)

3. W najbliższym tygodniu:

  • w poniedziałek o godz. 17.45 spotkanie organizacyjne dla młodzieży, która 30 września przyjmie sakrament bierzmowania. (Uroczyste udzielenie bierzmowania w sobotę 30 września o godz. 18.30)
  • w drugi wtorek miesiąca msza z Litanią do św. Rity. Nasze trudne intencje napiszmy na kartce i wrzućmy do skarbony pod figurą świętej. Polecimy je wspólnie. Bóg zapłać za składane przy tej okazji ofiary.
  • w piątek starsi ministranci – od 2 gimnazjum w górę  - mają dzień skupienia w domu rekolekcyjnym w Otorowie. Wyjazd w piątek o godz. 16.00 sprzed kościoła, powrót w sobotę ok godz. 17.00.
  • w sobotę w związku z dniem skupienia dla starszych ministrantów nie ma zbiórki ministrantów młodszych,
  • w niedzielę zbiórka środków na budowę naszego kościoła w parafii w Suchym Lesie.

3. PRZYGOTOWANIE DO PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ – zapraszam rodziców dzieci z klas trzecich na indywidualne spotkania, podczas których omówimy zasady przygotowania do tego sakramentu. Rodziców proszę, aby zapisując dziecko zabrali ze sobą akt chrztu:

WTOREK 12 wrzesień – godz. 17.15 – dziewczynki – nazwiska A – K

Godz. 19.15 – dziewczynki – nazwiska L – Z

WTOREK 19 wrzesień – godz. 17.15 – chłopcy – nazwiska A – K

godz. 19.15 – chłopcy – nazwiska L – Z