Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

 • Zwiększ rozmiar czcionki
 • Domyślny rozmiar czcionki
 • Zmniejsz rozmiar czcionki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

17 WRZEŚNIA 2017

1. W poprzednią (drugą) niedzielę miesiąca modliliśmy się w intencji budowy kościoła i wszystkich dobrodziejów tegoż dzieła. Składka inwestycyjna wyniosła 4050 PLN, a w minionym tygodniu parafianie wpłacili na konto budowy kościoła 3750 PLN. Został zakończony kolejny etap ocieplania sufitu (do rozebrania pozostało rusztowanie). Ciągle trwają prace przy konstrukcji poddasza w domu parafialnym. Podziękowanie za wszelką pomoc i ofiarność. Bóg zapłać!

2. Dzisiaj (niedziela) w parafii w Suchym Lesie odbywa się zbiórka środków na budowę naszego kościoła. Wyrazy wdzięczności wobec księży i parafian sucholeskich.

3. W najbliższym tygodniu:

 • we wtorek indywidualne spotkania z rodzicami dzieci pierwszokomunijnych. Rodzice przynoszą ze sobą akt chrztu.
  • godz. 17.15 – chłopcy – nazwiska A – K
  • godz. 19.15 – chłopcy – nazwiska L – Z
 • w środę o godz. 19.15 spotkanie dla rodziców młodzieży, która w tym miesiącu przyjmie sakrament bierzmowania;
 • w sobotę o godz.9.30 zbiórka dla ministrantów.

4. W Archidiecezji Poznańskiej trwa peregrynacja obrazu Świętego Józefa – patrona rodzin. Naszą parafię św. Józef w swym wizerunku odwiedzi w niedzielę 1 października wieczorem. Szczegóły będą podane w przyszłym tygodniu.

5. Różaniec do granic - modlitewny szturm nieba – organizowany jest w sobotę 7 października. Polega on  na "otoczeniu Polski„ różańcem. Akcja jest organizowana na szeroką skalę gdyż ok 1 miliona osób w tym dniu wyruszy, aby na granicach Polski, modlić się za Ojczyznę, Europę i cały świat. Z naszej parafii  autobus wyruszy na tę akcję do Słubic. Wyjazd w sobotę 7 października ok godz. 8.00, powrót ok godz. 19.00. Koszt nie przekroczy 50 PLN od osoby. Zgłoszenia w zakrystii lub osobiście u ks. Jakuba.