Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne wrzesień 2017

INTENCJE MSZALNE

wrzesień 2017

 

24 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Klara Musiał w 28 rocznicę śmierci

10.30 – O błogosławieństwo Boże dla rodzin Ząbków, Dworzyńskich, Garskich, Bańczaków

12.00 – +Jadwiga Szymczak w 20 rocznicę śmierci

18.30 – +Kazimierz Ryba

25 września – poniedziałek 18.30 – +Andrzej

26 września – wtorek 18.30 – +Maria, Stefan Alwinowie

27 września – środa 18.30 – O szczęśliwe rozwiązanie i zdrowie dla dziecka

28 września – czwartek 18.30 – Za córkę Marysię i wnuka Jakuba

29 września – piątek 18.30 – W 10 rocznicę ślubu Agnieszki i Waldemara, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze

30 września – sobota – Msza Święta z udzieleniem bierzmowania

18.30 – +Robert Chojnacki i zmarli z rodzin Rutkowskich, Chojnackich, Chwastyniaków i Tomczaków

18.30 – W INTENCJI MŁODZIEŻY BIERZMOWANEJ

1 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA

8.00 - +Józef

10.30 - +Stefan Bosiacki

12.00 - +Teresa Kujawa, zmarli z rodziny Jasików i Kujawów

12.00 - +Maria i Marian Skołda

18.30 – W intencji rodziny

2 października – poniedziałek

10.00 –

16.30 – ZA PARAFIAN

18.30 - +Czesław Danielewicz w 3 rocznicę śmierci

3 października – wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego 18.30 – W intencji Małgorzaty i Zenona w 30 rocznicę małżeństwa

 

 

 

INTENCJE MSZALNE

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY W ZŁOTNIKACH

WRZESIEŃ 2017

 

10 WRZEŚNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Arkadiusz Łański, Stefania, Wacław Kaczmarek

17 WRZEŚNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Regina, Edmund, Adam Korek

24 WRZEŚNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Monika Szukała od chrześniaka Michała z rodziną

1 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA 9.00 –

8 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA – odpust ku czci św. Faustyny Kowalskiej 12.00 – ZA ŻYWYCH I ZMARŁYCH CZŁONKÓW TEJ WSPÓLNOTY

24 WRZEŚNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Monika Szukała od chrześniaka Michała z rodziną

30 WRZEŚNIA – sobota 12.00 – W 60 rocznicę ślubu Czesławy i Adama Zibertów

1 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA 9.00 – +Mariola Kocoń od róży różańcowej

8 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA – odpust ku czci św. Faustyny Kowalskiej

12.00 – ZA ŻYWYCH I ZMARŁYCH CZŁONKÓW TEJ WSPÓLNOTY

12.00 - +Leokadia i Witold Latanowicz

11 PAŹDZIERNIKA – środa 17.30 – W INTENCJI CZŁONKÓW ŻYWEGO RÓŻAŃCA

15 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA 9.00 - +Marek, Jan, Krystyna, Urszula

22 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA 9.00 - +Kazimierz Janasik od mieszkańców bloku 6

29 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA 9.00 - +Kazimierz Janasik od mieszkańców bloku 6

1 LISTOPADA – ŚRODA – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 9.00 - +Mariola Kocoń od Róży Różańcowej

2 LISTOPADA – czwartek – Dzień Zaduszny 17.00 –

5 LISTOPADA – NIEDZIELA 9.00 - +Janina Janasik 15 r , +Stanisława Janasik w 10 r , +Czesława Gramsch i zm. z rodz Janasików

12 LISTOPADA – NIEDZIELA 9.00 - +Jan, Irena Korek, +Paulina

19 LISTOPADA – NIEDZIELA 9.00 - +Jerzy Maćkowiak

26 LISTOPADA – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 9.00 - +Marek Urbaniak od siostry Marysi z rodziną

3 GRUDNIA – PIERWSZA NIEDZIELA ADWENTU 9.00 - +Krystyna Łuczak i zmarli z rodzin Korków, Łuczaków, Kmieciaków

5 GRUDNIA – wtorek – roraty 17.00 –

8 GRUDNIA – piątek – Niepokalane Poczęcie NMP 17.00 –

10 GRUDNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Jadwiga, Stanisław, Krystyna, Urszula, Kazimierz

12 GRUDNIA – wtorek – roraty 17.00 –

14 GRUDNIA – czwartek – roraty 17.00 -

 


 

1 września – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA 18.30 – W intencji Michała, o zdrowie duszy i ciała oraz opiekę MB

2 września – sobota 18.30 - +Zygmunt Gruszczyński, Joanna Graczyk, Kazimiera Brija

3 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Izabela, Piotr Bartkowscy

10.30 - +Julia Sawicka

12.00 - +Lidia Łusiak

18.30 - +Krystyna Prokop z okazji urodzin

4 września – poniedziałek 18.30 - +Andrzej Mamet

5 września- wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego 18.30 – W intencji Joanny i Dariusza z okazji 28 rocznicy ślubu…

6 września – środa 18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

7 września – czwartek 18.30 – W 49 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

8 września – piątek

17.00 – W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Włodzimierza…

18.30 – +Julian, Henryka, Antoni

9 września – sobota 8.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

10 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Krystyna Duda w 2 rocznicę śmierci

10.30 - +Łukasz Szymański z okazji imienin

12.00 – Z okazji 25 urodzin Marty

18.30 - +Kazimierz Janasik

11 września – poniedziałek 18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 września – wtorek 18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH PRZEZ RĘCE ŚW. RITY

13 września – środa 18.30 – W podziękowaniu MB za otrzymane łaski

14 września – czwartek 18.30 – W 4 urodziny Aleksandry, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

15 września – piątek 18.30 - +Mariola Kocoń

16 września – sobota 18.30 - +Ludwika Draber, +Danuta Draber

17 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Michał

10.30 – +Zofia Ginel

12.00 – +Andrzej Mamet

18.30 – +Kazimierz Janasik

18 września – poniedziałek 18.30 - +Józef Kowalczyk, Stanisława, Zygmunt Stefańczyk, Stefania i Edward Szymańscy

19 września – wtorek 18.30 - +Janina, Franciszek Gudni

20 września – środa 18.30 – W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Zbyszka, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny

21 września – czwartek 18.30 – +Anna i Antoni Kowalczyk, +Józefa i Stanisław Rzeźnik

22 września – piątek 18.30 – +Eugeniusz Nowicki w 4 rocznicę śmierci, +Jadwiga, Kazimierz Macioszek

23 września – sobota

17.00 – W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Zbigniewa
18.30 – +Józef Lewandowski w rocznicę śmierci, zmarli z rodzin Lewandowskich i Śronów




4 września – poniedziałek

18.30 - +Andrzej Mamet

5 września- wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego

18.30 – W intencji Joanny i Dariusza z okazji 28 rocznicy ślubu…

6 września – środa

18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

7 września – czwartek

18.30 – W 49 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

8 września – piątek

17.00 – W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Włodzimierza…

18.30 – +Julian, Henryka, Antoni

9 września – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

10 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Krystyna Duda w 2 rocznicę śmierci

10.30 - +Łukasz Szymański z okazji imienin

12.00 – Z okazji 25 urodzin Marty

18.30 - +Kazimierz Janasik

11 września – poniedziałek

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 września – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH PRZEZ RĘCE ŚW. RITY

13 września – środa

18.30 – W podziękowaniu MB za otrzymane łaski

14 września – czwartek

18.30 – W 4 urodziny Aleksandry, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

15 września – piątek

18.30 - +Mariola Kocoń

16 września – sobota

18.30 - +Ludwika Draber, +Danuta Draber

17 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Michał

10.30 – +Zofia Ginel

12.00 – +Andrzej Mamet

18.30 – +Kazimierz Janasik

18 września – poniedziałek

18.30 - +Józef Kowalczyk, Stanisława, Zygmunt Stefańczyk, Stefania i Edward Szymańscy

19 września – wtorek

18.30 - +Janina, Franciszek Gudni

20 września – środa

18.30 – W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Zbyszka, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny