Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

13 MAJA 2018

WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

1. Dzisiejsza niedziela jest drugą w miesiącu, modlimy się za dobrodziejów budowy kościoła i domu parafialnego. W ubiegłym tygodniu udało się ułożyć kostkę brukową do głównego wejścia do kościoła, jeszcze kilka drobiazgów i od przyszłej niedzieli będziemy mogli już tamtędy wchodzić, w najbliższym czasie pojawią się drzwi na chór i zaczną się prace w toalecie.

Dom parafialny – oczekiwanie na okna i drzwi. Będą gotowe na przełomie maja i czerwca. Trwa AKCJA OKNO DO DOMU PARAFIALNEGO – poszczególne okna czekają na dobrodziejów. Jedno okno kosztuje średnio 2400 PLN. Parafianie zakupili już 1/3 okien. Serdeczne Bóg zapłać.

Podziękowanie także wobec rodziców dzieci pierwszokomunijnych za dar ołtarza – ofiary wpłacane przez nich będą przeznaczone na wykończenie toalety przy wejściu w kościele.

2. Dzisiaj (niedziela) na mszy św. o godz. 10.30 rocznica Pierwszej Komunii Świętej, przy figurze MB na ul.Muchomorowej nabożeństwo majowe o godz. 21.00.

3. Najbliższy tydzień zdominowany będzie przez przygotowania do Pierwszej Komunii Świętej. Wszystkie informacje dla rodziców dzieci przyjmujących po raz pierwszy ten sakrament znajdziemy w gablocie ogłoszeń.

 

  • w sobotę zbiórka dla ministrantów 9.30
  • kolejna niedziela to Uroczystość Zesłania Ducha Świętego,  również tego dnia o godz. 12.00 uroczystość Pierwszej Komunii Świętej dzieci naszej parafii. Parafian nie związanych z uroczystością proszę o uczestnictwo w mszach sw. odbywających się w  innych godzinach.

 

4. Letni obóz dla ministrantów planowany jest na dni od 24-30 czerwca (pierwszy tydzień wakacji), obóz odbywający się w Krajence będzie miał charakter kajakowo-rowerowy.