Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne wrzesień 2018

INTENCJE MSZALNE

wrzesień 2018

 

23 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Kazimierz Raflik

10.30 - +Kazimierz Czajka

12.00 - +Honorata Przywarczak

12.00 - +Maria, Marian Skołda

18.30 - +Hanna Pilc

24 września – poniedziałek 18.30 - +Czesława Kukurenda

25 września – wtorek 18.30 – W 1 ur. Joanny, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o Boże błogosławieństwo

26 wrzesnia – środa 18.30 - +Ludwik

INTENCJE MSZALNE

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY W ZŁOTNIKACH

WRZEŚNIA – PAŹDZIERNIKA - LISTOPADA 2018

23 WRZEŚNIA – NIEDZIELA  9.00 - +Regina, Edmund, Adam Korek

30 WRZEŚNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Edward Łuczak intencja od rodzin Łuczaków i Postaremczaków

7 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA – odpust patronalny ku czci św. Faustyny Kowalskiej 9.00 – ZA PARAFIAN

12 PAŹDZIERNIKA – piątek 17.30 – W intencji członków Żywego Różańca

14 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA 9.00 - +Marek, Jan, Krystyna, Urszula

21 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA 9.00 - +Maria, Stefan, Roman Warkocz

28 PAŹDZIERNIKA – NIEDZIELA 9.00 - +Grażyna Jędrzejczak od męża z rodziną

1 LISTOPADA – CZWARTEK – WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH 9.00 - +Grażyna Jędrzejczak od róży różańcowej

2 LISTOPADA – piątek – Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych 17.00 – ZA ZMARŁYCH W MIJAJĄCYM ROKU PARAFIAN

4 LISTOPADA – NIEDZIELA 9.00 - +Grażyna Jędrzejczak od róży różańcowej

11 LISTOPADA – NIEDZIELA – Święto Niepodległości 9.00 - +Grażyna Jędrzejczak od siostry Elżbiety z rodziną

18 LISTOPADA – NIEDZIELA 9.00 - +Jerzy Maćkowiak w 3 rocznicę śmierci od róży różańcowej

25 LISTOPADA – NIEDZIELA CHRYSTUSA KRÓLA WSZECHŚWIATA 9.00 – W rocznicę ślubu Reginy i Stanisława w podziękowaniu za odebrane łaski i z prośbą o dalsze

 


1 września – sobota 18.30 - +Zygmunt Gruszczyński, Joanna Graczyk, Kazimiera Brija

2 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Stefania Raszewska, zmarli z rodziny Rewersów i Raszewskich

10.30 - +Zofia, Stefan Czupryńscy

12.00 - +Stefan, Franciszek Głęboczyk, +Janina Tomkowiak

18.30 - +Seweryn Król w 14 rocznicę śmierci

3 września – poniedziałek 18.30 - +Bronisława Parobiec

4 września – wtorek- Msza św. z Litanią do św. Antoniego 18.30 – W intencji Joanny i Dariusza w 29 rocznicę ślubu, z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalsze

5 września – środa18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

6 września – czwartek 8.30 – W intencji szczęśliwej podróży, pobytu i powrotu….

7 września – pierwszy piątek miesiąca 18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała oraz opiekę MB

8 września – sobota

15.00 – W 50 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

18.30 – W 50 rocznicę ślubu Heleny i Jerzego

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

8 września – sobota

15.00 – W 50 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

18.30 – W 50 rocznicę ślubu Heleny i Jerzego

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

9 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Bogumiła Jęch

10.30 – +Mieczysław Kalota, +Zofia i Feliks Mrówka i zmarli z rodziny

12.00 – W 40 rocznicę ślubu Lucyny i Józefa….

18.30 – +Marta i Elżbieta

10 września – poniedziałek 18.30 – +Maria Czernasiak

11 września – wtorek- Msza św. z Litanią do św. Rity 18.30 – W intencji Ireny i Włodzimierza z ok 50 rocznicy ślubu intencja od przyjaciół

12 września – środa 18.30 – W 20 rocznicę ślubu Lidii i Rafała…

13 września – czwartek 8.30 – +Dieter w 5 rocznicę śmierci

14 września – piątek 18.30 – +Czesław Danielewicz w 4 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

15 września – sobota 18.30 – +Michał, Robert

16 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Maria Małyszka

10.30 – W 1 rocznice ślubu Anny i Tomasza, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośba o dalsze

12.00 – +Aldona Konwińska w 25 rocznice śmierci, +Lech Konwiński, +Zdzisław Napierała

18.30 – +Oliwier Rakowski w 10 rocznice śmierci

17 września – poniedziałek 18.30 – +Krystyna Duda w 3 rocznicę śmierci

18 września – wtorek 18.30 – +Czesława Kukurenda

19 września – środa 18.30 – +Genowefa i zmarli z rodziny Brychów i Plisaków

20 września – czwartek 8.30 - +Michał

21 września – piątek 18.30 – W 1 urodziny Natana i Nadii oraz z prośba o dobre rozwiązanie

22 września – sobota

15.00 – Msza ślubna (Julita / Marcin) oraz w 30 rocznice ślubu Danuty i Przemysława, +Kazimierz Połczyński

18.30 - +Eugeniusz Nowicki w rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

4 września – po

10 marca – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

11 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Janina Kucharska

10.30 - +Irena Erenz w 16 rocznicę śmierci

12.00 – W 18 urodziny Zofii oraz 50 urodziny Pawła, z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą..

18.30 - +Ludomira, Stanisław Dębscy, Marianna, Franciszek Kotłowscy

12 marca – poniedziałek

18.30 – W intencji Jasia z okazji 2 urodzin

13 marca – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ RĘCE ŚW. RITY

18.30 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Weroniki

14 marca – środa

18.30 - +Krystyna Kamińska

15 marca – czwartek

18.30 - +Janusz Wilk z okazji urodzin

16 marca – piątek

18.30 - +Kazimierz, Zofia Błowscy

17 marca – sobota

18.30 - +Jadwiga, Kazimierz Macioszek, +Eugeniusz Nowicki

18 MARCA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Bogumiła Jęch

10.30 – Zmarli z rodziny Krasków, Bukowieckich, Frankowskich

12.00 - +Lech Kapica, oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny

18.30 - +Zdzisława Rembalska

19 marca – poniedziałek – św. Józefa Oblubieńca NMP

18.30 - +Maria Małyszka

20 marca – wtorek

18.30 - +Kazimierz Raflik

21 marca – środa

18.30 - +Piotr


niedziałek

18.30 - +Andrzej Mamet

5 września- wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego

18.30 – W intencji Joanny i Dariusza z okazji 28 rocznicy ślubu…

6 września – środa

18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

7 września – czwartek

18.30 – W 49 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

8 września – piątek

17.00 – W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Włodzimierza…

18.30 – +Julian, Henryka, Antoni

9 września – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

10 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Krystyna Duda w 2 rocznicę śmierci

10.30 - +Łukasz Szymański z okazji imienin

12.00 – Z okazji 25 urodzin Marty

18.30 - +Kazimierz Janasik

11 września – poniedziałek

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 września – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH PRZEZ RĘCE ŚW. RITY

13 września – środa

18.30 – W podziękowaniu MB za otrzymane łaski

14 września – czwartek

18.30 – W 4 urodziny Aleksandry, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

15 września – piątek

18.30 - +Mariola Kocoń

16 września – sobota

18.30 - +Ludwika Draber, +Danuta Draber

17 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Michał

10.30 – +Zofia Ginel

12.00 – +Andrzej Mamet

18.30 – +Kazimierz Janasik

18 września – poniedziałek

18.30 - +Józef Kowalczyk, Stanisława, Zygmunt Stefańczyk, Stefania i Edward Szymańscy

19 września – wtorek

18.30 - +Janina, Franciszek Gudni

20 września – środa

18.30 – W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Zbyszka, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny