Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne styczeń 2019

INTENCJE MSZALNE

styczeń  2019


20 STYCZNIA – NIEDZIELA

8.00 – O łaskę zdrowia dla Krzysztofa oraz o siły i błogosławieństwo dla jego najbliższych

10.30 – +Adam Kaczmarek

12.00 – +Barbara w 7 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

18.30 – Z okazji urodzin, z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o opiekę MB na dalsze lata dla Izabeli

21 stycznia – poniedziałek 18.30 – +Eliza Daniuk

22 stycznia – wtorek 18.30 – +Stanisław, Zygmunt, Krzysztof Stefańczyk

23 stycznia – środa 18.30 – +Elżbieta

24 stycznia – czwartek 8.30 –

25 stycznia – piątek 18.30 - +Zofia Kluczyńska

26 stycznia – sobota 18.30 - +Halina, Stanisław Wędrychowscy

27 STYCZNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Jan Musiał z okazji urodzin

10.30 – W intencji Eugeniusza z okazji urodzin

12.00 – Msza dziękczynna za wszystkie łaski otrzymane w rodzinie

18.30 - +Stanisław Imbryczkowski

28 STYCZNIA – poniedziałek 18.30 - +Elzbieta

29 STYCZNIA – wtorek 18.30 - +Zbigniew Małek

30 STYCZNIA – środa 18.30 - +Włodzimierz Lewandowski w 8 rocznice śmierci

31 STYCZNIA – czwartek

8.30 - +Dorota Szymanowska

18.30 – O łaskę zdrowia dla Anny

1 LUTEGO – pierwszy piątek miesiąca 18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę Matki Bożej

2 LUTEGO – SOBOTA – OFIAROWANIE PAŃSKIE – MATKI BOŻEJ GROMNICZNEJ 18.30 – +Elżbieta i Tadeusz

3 LUTEGO – NIEDZIELA

8.00 – +Anna Rybacka

10.30 – +Elżbieta Narożna

12.00 – +Lech Kapica w 10 rocznicę śmierci, oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny

18.30 – +Eliza Daniuk

18.30 – W 30 rocznicę ślubu Danuty i Wojciecha

4 LUTEGO – poniedziałek 18.30 – +Bogumiła Nowak w 2 rocznice śmierci

5 LUTEGO – wtorek – Msza św. z Litanią do św. Antoniego 18.30 – W intencji Olimpii o Boże prowadzenie



INTENCJE MSZALNE

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY W ZŁOTNIKACH


30 GRUDNIA – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY 9.00 - +Maria, Stefan, Roman Warkocz

31 grudnia – św. Sylwestra – zakończenie roku 17.00 – Msza św. dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane w naszej wspólnocie w mijającym roku

1 STYCZNIA – NOWY ROK – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI 9.00 – +Felicja, Mieczysław Kasperscy, Gabriela, Czesław Kaźmierczak

6 STYCZNIA – NIEDZIELA – TRZECH KRÓLI 9.00 – +Grzegorz Łuczak od siostry Joli z dziećmi

13 STYCZNIA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO 9.00 - +Daniela Kamińska

20 STYCZNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Grzegorz Łuczak od brata Jacka z Krystyną

27 STYCZNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Jadwiga, Stanisław

2 lutego – sobota – Matki Bożej Gromnicznej 17.00 - +Jadwiga Kamińska w 10 rocznicę śmierci, +Bronisław, Kazimiera Lusina, Tadeusz, Anna, Władysław Starosta

3 LUTEGO – NIEDZIELA 9.00 - +Halina Cebulska, Zygmunt Jakubowski od syna i szwagra Piotra z rodziną

10 LUTEGO – NIEDZIELA 9.00 - +Grzegorz Łuczak od brata Romana z rodziną

17 LUTEGO – NIEDZIELA 9.00 - +Zygmunt Jakubowski od żony i córki z rodziną

24 LUTEGO – NIEDZIELA 9.00 – Za zmarłych z rodzin Kardaszów i Śronów

3 MARCA – NIEDZIELA 9.00 - +Halina Cebulska – od mieszkańców bloku 6

6 marca – Środa Popielcowa 17.00 - +Antonina, Zygmunt Śron, Aniela, Marek, Józef Urbaniak, zmarli z rodzin Śronów, Fabisiów, Urbaniaków, Szulców



30 GRUDNIA – NIEDZIELA ŚWIĘTEJ RODZINY

8.00 – +Barbara Raszewska w 9 rocznice śmierci, zmarli z rodzin Raszewskich i Andrzejewskich

10.30 – +Stefania, Franciszek Głęboczyk, Regina, Stefan Kęsiccy

12.00 – +Jan

12.00 – W 50 rocznicę ślubu Zofii i Mieczysława Tarnowskich

18.30 – +Bożena, Antoni Kaliszewscy i zmarli z rodziny

31 grudnia – poniedziałek – św. Sylwestra – ZAKOŃCZENIE ROKU 18.30 – MSZA ŚW DZIĘKCZYNNA ZA WSZELKIE ŁASKI OTRZYMANE W MIJAJĄCYM ROKU

1 STYCZNIA – NOWY ROK – ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI

10.30 – +Otton, Anna, Genowefa, Maria, Stanisław, Kazimierz

12.00 – +Waldemar Grygiel

18.30 – W 60 urodziny Aleksandry

2 stycznia – środa 18.30 - +Adam Kaczmarek

3 stycznia – czwartek 8.30 - +Sebastian

4 stycznia – pierwszy piątek miesiąca 18.30 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę MB

5 stycznia – sobota 18.30 - +Waldemar Grygiel w 1 rocznicę śmierci

6 STYCZNIA – OBJAWIENIE PAŃSKIE – TRZECH KRÓLI

8.00 – W 59 rocznicę ślubu Stanisławy i Stefana

10.30 - +Danuta i Justyna

12.00 - +Henryk Zieliński

18.30 - +Bogdan Sołtysiak

7 stycznia – poniedziałek 18.30 - +Stanisława i Józef Kowalczyk

12 stycznia – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH Z WYMIENIANEK ROCZNYCH

18.30 – W 60 rocznicę ślubu Janiny i Henryka Zybert

13 STYCZNIA – NIEDZIELA CHRZTU PAŃSKIEGO

8.00 - +Bogumiła Jęch w 1 rocznicę śmierci, +Józef i zmarli z rodziny

10.30 - +Mieczysława, Kazimiera

12.00 - +Jan Dyk

18.30 - +Ryszard Dudek w 1 rocznicę śmierci

14 stycznia – poniedziałek 18.30 - +Krystyna i Ryszard Dudek

15 stycznia – wtorek 18.30 - +Józef, Stanisław Rzeźnik, +Anna, Antoni Kowalczyk

16 stycznia – środa 18.30 - +Wojciech Daniuk

17 stycznia – czwartek 8.30 – +Małgorzata Pacześna

18 stycznia – piątek 18.30 – +Jolanta Nowak

19 stycznia – sobota 18.30 – +Krystyna Majewska

4 września – po

10 marca – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

11 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Janina Kucharska

10.30 - +Irena Erenz w 16 rocznicę śmierci

12.00 – W 18 urodziny Zofii oraz 50 urodziny Pawła, z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą..

18.30 - +Ludomira, Stanisław Dębscy, Marianna, Franciszek Kotłowscy

12 marca – poniedziałek

18.30 – W intencji Jasia z okazji 2 urodzin

13 marca – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ RĘCE ŚW. RITY

18.30 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Weroniki

14 marca – środa

18.30 - +Krystyna Kamińska

15 marca – czwartek

18.30 - +Janusz Wilk z okazji urodzin

16 marca – piątek

18.30 - +Kazimierz, Zofia Błowscy

17 marca – sobota

18.30 - +Jadwiga, Kazimierz Macioszek, +Eugeniusz Nowicki

18 MARCA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Bogumiła Jęch

10.30 – Zmarli z rodziny Krasków, Bukowieckich, Frankowskich

12.00 - +Lech Kapica, oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny

18.30 - +Zdzisława Rembalska

19 marca – poniedziałek – św. Józefa Oblubieńca NMP

18.30 - +Maria Małyszka

20 marca – wtorek

18.30 - +Kazimierz Raflik

21 marca – środa

18.30 - +Piotr


niedziałek

18.30 - +Andrzej Mamet

5 września- wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego

18.30 – W intencji Joanny i Dariusza z okazji 28 rocznicy ślubu…

6 września – środa

18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

7 września – czwartek

18.30 – W 49 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

8 września – piątek

17.00 – W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Włodzimierza…

18.30 – +Julian, Henryka, Antoni

9 września – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

10 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Krystyna Duda w 2 rocznicę śmierci

10.30 - +Łukasz Szymański z okazji imienin

12.00 – Z okazji 25 urodzin Marty

18.30 - +Kazimierz Janasik

11 września – poniedziałek

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 września – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH PRZEZ RĘCE ŚW. RITY

13 września – środa

18.30 – W podziękowaniu MB za otrzymane łaski

14 września – czwartek

18.30 – W 4 urodziny Aleksandry, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

15 września – piątek

18.30 - +Mariola Kocoń

16 września – sobota

18.30 - +Ludwika Draber, +Danuta Draber

17 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Michał

10.30 – +Zofia Ginel

12.00 – +Andrzej Mamet

18.30 – +Kazimierz Janasik

18 września – poniedziałek

18.30 - +Józef Kowalczyk, Stanisława, Zygmunt Stefańczyk, Stefania i Edward Szymańscy

19 września – wtorek

18.30 - +Janina, Franciszek Gudni

20 września – środa

18.30 – W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Zbyszka, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny