Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne marzec 2019

INTENCJE MSZALNE

marzec  2019

 

22 marca – piątek 18.30 - +Aleksandra i Wojciech Lipscy

23 marca – sobota

13.00 – msza chrzcielna

18.30 - +Irena Grabowska

24 MARCA – TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Jacek Strygor

10.30 - +Jadwiga, Kazimierz Macioszek, Eugeniusz Nowicki

12.00 - +Piotr Woźniak

18.30 - +Krystyna Rachmajda

25 marca – poniedziałek – Uroczystość Zwiastowania NMP 18.30 - +Anna, Władysław, Irena, Stanisława Elimer i zmarli z rodziny

26 marca – wtorek 18.30 - +Izabela, Cecylia, Erwin, Genowefa, Józef

27 marca – środa 18.30 – Z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą o dalszą opiekę

28 marca – czwartek 8.30 – +Jan Olchawa

29 marca – piątek 18.30 – +Łukasz Szymański w 4 rocznicę śmierci

30 marca – sobota

18.30 – +Julianna Bryk

18.30 - +Tadeusz Siczek

31 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – rekolekcje parafialne

8.00 – +Wojciech Lipski

10.30 – +Jan Wojtkowiak

12.00 – +Grażyna Polcyn

12.00 - +Walerian Franek

18.30 – +Maria Sosnowska

1 kwiecień – poniedziałek – rekolekcje parafialne 18.30 – +Władysław i Eleonora

2 kwiecień – wtorek – rekolekcje parafialne 18.30 – O potrzebne dary Ducha św. dla Marianny i Małgorzaty

3 kwiecień – środa – rekolekcje parafialne 18.30 – +Eugenia Kula

 

INTENCJE MSZALNE

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY W ZŁOTNIKACH

3 MARCA – NIEDZIELA 9.00 - +Halina Cebulska – od mieszkańców bloku 6

6 marca – Środa Popielcowa 17.00 - +Antonina, Zygmunt Śron, Aniela, Marek, Józef Urbaniak, zmarli z rodzin Śronów, Fabisiów, Urbaniaków, Szulców

10 MARCA – PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 - +Irena (17 rocznica śmierci), Jan Korek

17 MARCA – DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 - +Stanisława Śron od wnuka Pawła z rodziną

24 MARCA – TRZECIA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 - +Halina Cebulska od córki z rodziną

31 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 - +Halina Cebulska od mieszkańców bloku 6

1 kwietnia – poniedziałek – rekolekcje parafialne 17.00 –

2 kwietnia – wtorek – rekolekcje parafialne 17.00 –

3 kwietnia – środa – rekolekcje parafialne 17.00 –

7 KWIETNIA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU 9.00 - +Regina, Edmund, Adam Korek, Leszek, Genowefa, Marian Skibińscy

14 KWIETNIA – NIEDZIELA PALMOWA MĘKI PAŃSKIEJ 9.00 - +Irena, Jan Korek, +Paulina

21 KWIETNIA – WIELKANOC 9.00 - +Kazimiera, Władysław Ornoch

22 KWIETNIA – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 9.00 - +Magdalena, Henryk, Florian Wdowczyk

 


 

1 marca – PIERWSZY PIĄTEK MIESIĄCA 18.30 - +Jadwiga, Aleksandra

2 marca – sobota

17.00 - +Romana, Leszek Stobieccy

18.30 - +Adam Kaczmarek

3 MARCA – NIEDZIELA

8.00 - +Jacek Strygor

10.30 – +Zenon w 35 rocznice śmierci, +Anna

12.00 - +Halina, Urszula, Zygmunt i zmarli z rodziny

18.30 - +Zuzanna

4 marca – poniedziałek 18.30 - +Kazimierz Raflik

5 marca – wtorek – Msza św. z Litania do św. Antoniego 18.30 - +Karol Waniorek

6 marca – POPIELEC

10.00 – W pewnej intencji

17.00 - +Tadeusz Toboła w 26 rocznicę śmierci i zmarli z rodziny

17.00 – W intencji członków ŻYWEGO RÓŻAŃCA I MARGARETEK

18.30 - +Jacek Strygor

7 marca – czwartek 8.30 – W intencji poczęcia dziecka przez Anetę

8 marca – piątek 18.30 - +Aleksander, Krystyna Kuleczka i zmarli z rodziny

9 marca – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH Z WYMIENIANEK ROCZNYCH

18.30 – Z okazji 20 urodzin Zosi, oraz w intencji Agaty, Marty, Jana i Adriana

10 MARCA – PIERWSZA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Kazimiera, Wincenty Kraska

10.30 – Z okazji 10 urodzin Patryka

12.00 - +Eliza Daniuk

18.30 - +Irena Erenz w 17 rocznicę śmierci

11 marca – poniedziałek 18.30 - +Kazimierz i zmarli z rodziny

12 marca – wtorek – Msza św. z Litanią do św. Rity 18.30 - +Irena i Maria

16 marca – sobota

18.30 - +Maria w 12 rocznicę śmierci

18.30 – O zdrowie dla Kazimierza

17 MARCA – DRUGA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Jan, Monika Wojtkowiak

10.30 - +Bernadeta w 46 rocznicę śmierci

12.00 - +Aniela, Teodor Frankowscy

18.30 - +Stanisław Pajszczyk

18 marca – poniedziałek 18.30 - +Władysław i Eleonora

19 marca – wtorek – św. Józefa Oblubieńca NMP 18.30 - +Fortunata, Elżbieta, Joanna, Irena, Edward

20 marca – środa 18.30 –

21 marca – czwartek 8.30 - +Maria Ciesielczak

 

4 września – po

10 marca – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

11 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Janina Kucharska

10.30 - +Irena Erenz w 16 rocznicę śmierci

12.00 – W 18 urodziny Zofii oraz 50 urodziny Pawła, z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą..

18.30 - +Ludomira, Stanisław Dębscy, Marianna, Franciszek Kotłowscy

12 marca – poniedziałek

18.30 – W intencji Jasia z okazji 2 urodzin

13 marca – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ RĘCE ŚW. RITY

18.30 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Weroniki

14 marca – środa

18.30 - +Krystyna Kamińska

15 marca – czwartek

18.30 - +Janusz Wilk z okazji urodzin

16 marca – piątek

18.30 - +Kazimierz, Zofia Błowscy

17 marca – sobota

18.30 - +Jadwiga, Kazimierz Macioszek, +Eugeniusz Nowicki

18 MARCA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Bogumiła Jęch

10.30 – Zmarli z rodziny Krasków, Bukowieckich, Frankowskich

12.00 - +Lech Kapica, oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny

18.30 - +Zdzisława Rembalska

19 marca – poniedziałek – św. Józefa Oblubieńca NMP

18.30 - +Maria Małyszka

20 marca – wtorek

18.30 - +Kazimierz Raflik

21 marca – środa

18.30 - +Piotr


niedziałek

18.30 - +Andrzej Mamet

5 września- wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego

18.30 – W intencji Joanny i Dariusza z okazji 28 rocznicy ślubu…

6 września – środa

18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

7 września – czwartek

18.30 – W 49 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

8 września – piątek

17.00 – W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Włodzimierza…

18.30 – +Julian, Henryka, Antoni

9 września – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

10 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Krystyna Duda w 2 rocznicę śmierci

10.30 - +Łukasz Szymański z okazji imienin

12.00 – Z okazji 25 urodzin Marty

18.30 - +Kazimierz Janasik

11 września – poniedziałek

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 września – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH PRZEZ RĘCE ŚW. RITY

13 września – środa

18.30 – W podziękowaniu MB za otrzymane łaski

14 września – czwartek

18.30 – W 4 urodziny Aleksandry, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

15 września – piątek

18.30 - +Mariola Kocoń

16 września – sobota

18.30 - +Ludwika Draber, +Danuta Draber

17 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Michał

10.30 – +Zofia Ginel

12.00 – +Andrzej Mamet

18.30 – +Kazimierz Janasik

18 września – poniedziałek

18.30 - +Józef Kowalczyk, Stanisława, Zygmunt Stefańczyk, Stefania i Edward Szymańscy

19 września – wtorek

18.30 - +Janina, Franciszek Gudni

20 września – środa

18.30 – W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Zbyszka, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny