Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne czerwiec 2019

INTENCJE MSZALNE

czerwiec  2019

19 czerwca – środa 18.30 – W 20 rocznicę ślubu Joanny i Piotra, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośba o dalsze

20 CZERWCA – BOŻE CIAŁO

8.00 - +Władysław Kubiak, Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

9.00 – msza w kościele św. Faustyny, potem procesja eucharystyczna do kościoła parafialnego

11.30 zakończenie procesji - +Alfreda Małach z okazji urodzin

11.30 zakończenie procesji – W 60 urodziny Lidii, z podziękowaniem za odebrane łaski , z prośbą o zdrowie i wszelkie Błogosławieństwo

21 czerwca – piątek 18.30 - +Bronisława Parobiec

22 czerwca – sobota 18.30 - +Halina, Władysław Hedrych

23 CZERWCA – NIEDZIELA

8.00 - +Kazimierz Raflik

10.30 - +Wanda Fabianowicz w 8 rocznice śmierci

12.00 - +Marian, Krystyna Olejniczak

18.30 - +Stefan Mikołajczak z okazji dnia ojca

24 czerwca – poniedziałek 18.30 - +Jerzy Piątkiewicz

25 czerwca – wtorek 18.30 – Z okazji 1 urodzin Konstancji

26 czerwca – środa  18.30 - +Tomasz

27 czerwca – czwartek 8.30 - +Władysława

28 czerwca – piątek – Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa 18.30 – +Aleksander, Krystyna Kuleczka i zmarli z rodziny

29 czerwca – sobota- Uroczystość Św. apostołów Piotra i Pawła 18.30 – +Piotr Graja

30 CZERWCA – NIEDZIELA

8.00 – +Piotr Woźniak

10.30 – +Kajetan Grabowski

12.00 – +Zygmunt, Halina, Urszula, Władysław, Cecylia, Maria

18.30 – +Marian Jasik

1 lipiec – poniedziałek 19.00 – +Władysław, Marianna Tobera

2 lipiec – wtorek – Msza św. z litanią do św. Antoniego 19.00 – +Jan Musiał

3 lipiec – środa 19.30 – +Bogdan Andrzejewski

4 lipiec – czwartek 8.30 – +Władysław Lusina w 1 rocznice śmierci

5 lipiec – pierwszy piątek miesiąca 19.00 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę Matki Bożej

 

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY W ZŁOTNIKACH


2 CZERWCA – NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO 9.00 - +Stanisława Śron

9 CZERWCA – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO 9.00 - +Janina Janasik w 17 rocznicę śmierci, +Stanisława Janasik w 12 rocznicę śmierci, +ojciec Czesław

16 CZERWCA – NIEDZIELA TRÓJCY NAJŚWIĘTSZEJ 9.00 - +Irena, Jan Korek (3 r śmierci) , +Paulina (15 r śmierci)

20 CZERWCA – BOŻE CIAŁO 9.00 –

23 CZERWCA – NIEDZIELA 9.00 - +Jan Wojtkowiak od sąsiadów z nr 15

30 CZERWCA – NIEDZIELA 9.00 - +Regina, Edmund(30 r śmierci), + Adam Korek

7 LIPIEC – NIEDZIELA 9.00 - +Franciszka, Marcin, Eryka, Herbert, Ryszard, Hanka, Natalia

14 LIPIEC – NIEDZIELA 9.00 - +Adrian Cebulski od rodziców i siostry

21 LIPIEC – NIEDZIELA 9.00 - +Marek Zagrodzki

28 LIPIEC – NIEDZIELA 9.00 - +Adrian Cebulski od matki chrzestnej z rodziną

4 SIERPIEŃ – NIEDZIELA 9.00 - +Leszek Skibiński (4 r śmierci), Genowefa (13 r śmierci), Marian

11 SIERPIEŃ – NIEDZIELA 9.00 - +Adrian Cebulski od wuja Piotra z rodziną

 




4 września – po

10 marca – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

11 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Janina Kucharska

10.30 - +Irena Erenz w 16 rocznicę śmierci

12.00 – W 18 urodziny Zofii oraz 50 urodziny Pawła, z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą..

18.30 - +Ludomira, Stanisław Dębscy, Marianna, Franciszek Kotłowscy

12 marca – poniedziałek

18.30 – W intencji Jasia z okazji 2 urodzin

13 marca – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ RĘCE ŚW. RITY

18.30 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Weroniki

14 marca – środa

18.30 - +Krystyna Kamińska

15 marca – czwartek

18.30 - +Janusz Wilk z okazji urodzin

16 marca – piątek

18.30 - +Kazimierz, Zofia Błowscy

17 marca – sobota

18.30 - +Jadwiga, Kazimierz Macioszek, +Eugeniusz Nowicki

18 MARCA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Bogumiła Jęch

10.30 – Zmarli z rodziny Krasków, Bukowieckich, Frankowskich

12.00 - +Lech Kapica, oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny

18.30 - +Zdzisława Rembalska

19 marca – poniedziałek – św. Józefa Oblubieńca NMP

18.30 - +Maria Małyszka

20 marca – wtorek

18.30 - +Kazimierz Raflik

21 marca – środa

18.30 - +Piotr


niedziałek

18.30 - +Andrzej Mamet

5 września- wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego

18.30 – W intencji Joanny i Dariusza z okazji 28 rocznicy ślubu…

6 września – środa

18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

7 września – czwartek

18.30 – W 49 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

8 września – piątek

17.00 – W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Włodzimierza…

18.30 – +Julian, Henryka, Antoni

9 września – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

10 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Krystyna Duda w 2 rocznicę śmierci

10.30 - +Łukasz Szymański z okazji imienin

12.00 – Z okazji 25 urodzin Marty

18.30 - +Kazimierz Janasik

11 września – poniedziałek

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 września – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH PRZEZ RĘCE ŚW. RITY

13 września – środa

18.30 – W podziękowaniu MB za otrzymane łaski

14 września – czwartek

18.30 – W 4 urodziny Aleksandry, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

15 września – piątek

18.30 - +Mariola Kocoń

16 września – sobota

18.30 - +Ludwika Draber, +Danuta Draber

17 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Michał

10.30 – +Zofia Ginel

12.00 – +Andrzej Mamet

18.30 – +Kazimierz Janasik

18 września – poniedziałek

18.30 - +Józef Kowalczyk, Stanisława, Zygmunt Stefańczyk, Stefania i Edward Szymańscy

19 września – wtorek

18.30 - +Janina, Franciszek Gudni

20 września – środa

18.30 – W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Zbyszka, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny