Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

Intencje mszalne lipiec 2019

INTENCJE MSZALNE

lipiec 2019

16 lipca – wtorek 19.00 – Z okazji 6 urodzin Aleksandry z podziękowaniem za odebrane łaski i prośba o dalsze dla całej rodziny

17 lipca – środa 19.00 - +Małgorzata Dworzyńska w 10 rocznice śmierci

18 lipca – czwartek 8.30 - +Janina Dera w 20 rocznicę śmierci, +Leon i Jacek

19 lipca – piątek 19.00 - +Łucja Grot

20 lipca – sobota 19.00 – +Eugenia, Tadeusz Nowodworscy, +Czesława, Czesław Kaczmarek

21 LIPCA – NIEDZIELA

8.00 – +Maria Euchaust

10.30 – Zmarli z rodzin Mikołajczyk i Gryszka

20.00 – +Anna, Czesław Rybaccy

22 lipca – poniedziałek 19.00 – +Łucja Grot

23 lipca – wtorek 19.00 – +Piotr Świętek

24 lipca – środa 19.00 – +Dorota

25 lipca – czwartek 8.30 – +Dorota Szymanowska

26 lipca – piątek 19.00 – +Mirosława i Bronisław Marcinkowscy

27 lipca – sobota

15.00 – ROD ul. Nektarowa – Msza św. dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane w kolejnym roku

19.00 - +Czesława, Franciszek Chojnaccy

28 LIPCA – NIEDZIELA

8.00 - +Otton, Anna, Genowefa, Maria, Monika, Zofia, Stanisława

10.30 - +Adam Smaczyński w 40 r śmierci, +Bronisława Smaczyńska, Halina Pawlicka

20.00 - +Alfred Bieliński w 20 rocznicę śmierci

29 lipca – poniedziałek 19.00 – Za dzieci Martynę i Jakuba o mądre wybory życiowe i szczęśliwe życie

30 lipca – wtorek 19.00 – O Błogosławieństwo Boże dla Urszuli

31 lipca – środa 8.00 - +Maria Koźlarek

KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY W ZŁOTNIKACH

 

7 LIPCA – NIEDZIELA 9.00 - +Franciszka, Marcin, Eryka, Herbert, Ryszard, Hanka, Natalia

14 LIPCA – NIEDZIELA 9.00 - +Adrian Cebulski od rodziców i siostry

21 LIPCA – NIEDZIELA 9.00 - +Marek Zagrodzki

28 LIPCA – NIEDZIELA 9.00 - +Adrian Cebulski od matki chrzestnej z rodziną

4 SIERNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Leszek Skibiński (4 r śmierci), Genowefa (13 r śmierci), Marian

11 SIERPNIA – NIEDZIELA 9.00 - +Adrian Cebulski od wuja Piotra z rodziną


 

30 CZERWCA – NIEDZIELA

8.00 – +Piotr Woźniak

10.30 – +Kajetan Grabowski

12.00 – +Zygmunt, Halina, Urszula, Władysław, Cecylia, Maria

18.30 – +Marian Jasik

1 lipca – poniedziałek 19.00 – +Władysław, Marianna Tobera

2 lipca – wtorek – Msza św. z litanią do św. Antoniego 19.00 – +Jan Musiał

3 lipca – środa 19.30 – +Bogdan Andrzejewski

4 lipca – czwartek 8.30 – +Władysław Lusina w 1 rocznice śmierci

5 lipca – pierwszy piątek miesiąca 19.00 – W intencji Michała o zdrowie duszy i ciała i opiekę Matki Bożej

6 lipca – sobota 18.30 – W 45 rocznicę małżeństwa, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o dalsze, szczególnie o zdrowie

7 LIPCA – NIEDZIELA

8.00 – +Bartosz Handke w 3 rocznicę śmierci od ojca chrzestnego

10.30 – +Elżbieta Leśnowolska w 3 rocznicę śmierci

20.00 – +Jan Olchawa

8 lipca – poniedziałek 19.00 – +Mirosława, Halina, Stanisław Wędrychowscy i zmarli z rodziny

9 lipca – wtorek – Msza św. z Litanią do św. Rity 19.00 – +Elżbieta i Serafin

10 lipca – środa 19.00 – +Jan, Stanisława Bresińscy, Józef, Bronisława Bagadzińscy i zmarli z rodziny

11 lipca – czwartek 8.30 – +Władysław Lusina

12 lipca – piątek 19.00 – +Roman Bawolski

13 lipca – sobota

17.00 – W 30 rocznice ślubu Katarzyny i Dariusza

19.00 – ZA ZMARŁYCH Z WYMIENIANEK ROCZNYCH

14 LIPCA – NIEDZIELA

8.00 – +Rozalia Szałega, Jan Szałega, Stanisława, Kazimierz Piotrzkowscy

10.30 – +Maria Koprowska

20.00 – +Wanda Dyk

15 lipca- poniedziałek 19.00 – +Włodzimierz Lewandowski


4 września – po

10 marca – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

11 MARCA – CZWARTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Janina Kucharska

10.30 - +Irena Erenz w 16 rocznicę śmierci

12.00 – W 18 urodziny Zofii oraz 50 urodziny Pawła, z podziękowaniem za odebrane łaski i z prośbą..

18.30 - +Ludomira, Stanisław Dębscy, Marianna, Franciszek Kotłowscy

12 marca – poniedziałek

18.30 – W intencji Jasia z okazji 2 urodzin

13 marca – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH POPRZEZ RĘCE ŚW. RITY

18.30 – O szczęśliwe rozwiązanie dla Weroniki

14 marca – środa

18.30 - +Krystyna Kamińska

15 marca – czwartek

18.30 - +Janusz Wilk z okazji urodzin

16 marca – piątek

18.30 - +Kazimierz, Zofia Błowscy

17 marca – sobota

18.30 - +Jadwiga, Kazimierz Macioszek, +Eugeniusz Nowicki

18 MARCA – PIĄTA NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

8.00 - +Bogumiła Jęch

10.30 – Zmarli z rodziny Krasków, Bukowieckich, Frankowskich

12.00 - +Lech Kapica, oraz o błogosławieństwo dla całej rodziny

18.30 - +Zdzisława Rembalska

19 marca – poniedziałek – św. Józefa Oblubieńca NMP

18.30 - +Maria Małyszka

20 marca – wtorek

18.30 - +Kazimierz Raflik

21 marca – środa

18.30 - +Piotr


niedziałek

18.30 - +Andrzej Mamet

5 września- wtorek – Msza Święta z Litanią do św. Antoniego

18.30 – W intencji Joanny i Dariusza z okazji 28 rocznicy ślubu…

6 września – środa

18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek

7 września – czwartek

18.30 – W 49 rocznicę ślubu Ireny i Włodzimierza

8 września – piątek

17.00 – W 25 rocznicę ślubu Małgorzaty i Włodzimierza…

18.30 – +Julian, Henryka, Antoni

9 września – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH

10 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 - +Krystyna Duda w 2 rocznicę śmierci

10.30 - +Łukasz Szymański z okazji imienin

12.00 – Z okazji 25 urodzin Marty

18.30 - +Kazimierz Janasik

11 września – poniedziałek

18.30 - +Mirosława Wędrychowska i zmarli z rodziny

12 września – wtorek

18.30 – W INTENCJACH POLECANYCH PRZEZ RĘCE ŚW. RITY

13 września – środa

18.30 – W podziękowaniu MB za otrzymane łaski

14 września – czwartek

18.30 – W 4 urodziny Aleksandry, z podziękowaniem za otrzymane łaski i z prośbą o dalsze

15 września – piątek

18.30 - +Mariola Kocoń

16 września – sobota

18.30 - +Ludwika Draber, +Danuta Draber

17 WRZEŚNIA – NIEDZIELA

8.00 – +Michał

10.30 – +Zofia Ginel

12.00 – +Andrzej Mamet

18.30 – +Kazimierz Janasik

18 września – poniedziałek

18.30 - +Józef Kowalczyk, Stanisława, Zygmunt Stefańczyk, Stefania i Edward Szymańscy

19 września – wtorek

18.30 - +Janina, Franciszek Gudni

20 września – środa

18.30 – W 40 rocznicę ślubu Elżbiety i Zbyszka, z podziękowaniem za odebrane łaski i prośbą o błogosławieństwo dla całej rodziny