Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00 i 18,30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki

OGŁOSZENIA PARAFIALNE

Dwudziesta Piąta Niedziela zwykła - 22 września 2019

1. W minionym tygodniu odbyły się zapisy dzieci klas III do 1 Komunii Świętej. Rodzice, którzy nie zdążyli tego uczynić, mogą to zrobić w najbliższy poniedziałek o godz. 17.30. Zabieramy akty chrztu. W tym dniu zamykamy listę dzieci.

2. W najbliższym tygodniu:

  • we wtorek o godz. 19.15 spotkanie dla rodziców młodzieży, która 3. października przyjmie bierzmowanie,
  • w środę o godz. 19.15 próba młodzieży przed bierzmowaniem,
  • w piątek o godz. 18.00 próba dziecięcej scholki,
  • w sobotę zbiórka ministrantów o godz. 9.30.

3. PRZYGOTOWANIE DO BIERZMOWANIA POZOSTAŁYCH ROCZNIKÓW:

- uczniowie z klasy 7 i 8 mają pierwsze spotkanie organizacyjne w poniedziałek 30 września o godz. 17.15;

- młodzież, która ukończyła 8 klasę i jest już po rocznym przygotowaniu będzie miała  spotkanie z podziałem na grupy w piątek 4 października o godz. 19.15 – przedtem przystępują do spowiedzi (pierwszy piątek).

4. Pielgrzymkę obrazu Matki Boskiej Częstochowskiej po mieszkaniach rodzin naszej parafii  rozpoczniemy w poniedziałek 7 października w święto  MB Różańcowej. Zapisy i szczegóły tego wydarzenia w przyszłą niedzielę. Wydarzenie to jest przygotowaniem na udział naszej parafii w diecezjalnej peregrynacji obrazu MB Częstochowskiej w czerwcu przyszłego roku.

1. W lipcu i sierpniu obowiązuje wakacyjny rozkład Mszy św. w kościele parafialnym:

DNI POWSZEDNIE – 19.00 – czwartki 8.30

NIEDZIELA – 8.00 10.30 20.00

W kościele pw. św. Faustyny – Msza niedzielna bez zmian – 9.00

BIURO PARAFIALNE – czynne w poniedziałki od 19.30 do ostatniego petenta.

2. W ubiegła niedzielę po mszach odbyło się poświęcenie samochodów. Ofiary przy tej okazji złożone w kwocie 463 PLN zostały przekazane na fundację MIVA Polska na zakup samochodów dla polskich misjonarzy.

3. W najbliższym tygodniu:

- wtorek – Msza św. z Litania do św. Antoniego – hojnego w łaski

- sobota – Msza św. w intencji zmarłych z wymienianek rocznych, przedtem (18.15) różaniec za tych zmarłych

- niedziela – druga w miesiącu – modlić się będziemy za dobrodziejów budowy kościoła i domu parafialnego