Msze Święte w dni powszednie 18.30 czwartek 8.30

w niedziele 8.00, 9.00 \ul.Słoneczna\, 10.30, 12.00, 18.30

  • Zwiększ rozmiar czcionki
  • Domyślny  rozmiar czcionki
  • Zmniejsz rozmiar czcionki
Wydarzenia 2014

 

MARATON BIBLIJNY

We wtorek 8 kwietnia czytamy Pismo św.

w parafialnej kaplicy

zapraszamy do słuchania i rozważania

od godz. 15.00 do 20.15

 

 


 

Nabożeństwa majowe

Drukuj PDF

Królowa Polski, Królowa Świata - MARYJA - jest uwielbiana w przydrożnych kapliczkach, gdzie stoi Jej figura przystrojona w różnokolorowe kwiaty polne i ogrodowe. Kapliczki w Polsce można spotkać w wielu miejscach. Są one znakiem, że Polacy czczą Maryję, kochają i chcą by czuwała nad nimi.

Częściej odwiedzamy kapliczki maryjne w maju. Miesiąc ten jest Jej w sposób szczególny poświęcony. Litania podczas nabożeństwa majowego - w klimacie piękna wiosennej pogody - stanowi dar dla Matki Bożej. Ofiarujmy Maryi, naszej Matce swój czas i spotkajmy się podczas nabożeństw majowych.
"...Co igra z morza falami... i co czuje i co żyje niech z nami sławi Maryję...".

Do zobaczenia w majowy wieczór w kaplicy przy Złotnickiej o godzinie 18:00.

 


 

 

Nabożeństwa różańcowe dzieci

Drukuj PDF

30 października odbyło się ostatnie w tym roku, uroczyste nabożeństwo różańcowe dla dzieci. Podobnie jak w roku ubiegłym spotkaliśmy się, dzieci z rodzicami i księdzem proboszczem, w domu Sióstr Matki Bożej Miłosierdzia w
Kiekrzu. Jest to miejsce uświęcone kilkumiesięcznym pobytem Świętej Faustyny Kowalskiej, sekretarki Bożego Miłosierdzia. To właśnie w Kiekrzu miało miejsce jedno z objawień Jezusa Miłosiernego.

Nabożeństwo różańcowe było poprzedzone wprowadzeniem jednej z sióstr pracujących w tym domu. Po różańcu ucałowaliśmy relikwie Świętej Faustyny i zakończyliśmy spotkanie przy cieście i kawie.

 

więcej zdjęć tutaj

 


Strona 2 z 4