Intencje mszalne kwiecień 2013

Drukuj

INTENCJE MSZALNE

KWIECIEŃ 2013

 

1 KWIETNIA – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

8.00 – +Anna, Otton, Genowefa, Maria, Zofia

10.30 – +Marian Szwark

12.00 – +Józef Gut i zmarli z rodzin Wojciechowskich, Gutów, Szmacińskich, Kędzierskich

18.30 – +Wanda, Władysława, Józef i zmarli z rodziny

2 kwietnia – wtorek

18.30 – +Elżbieta w 1 rocznicę śmierci

3 kwietnia – środa

18.30 – W intencji Maksa i Marty z okazji urodzin, o wszelkie błogosławieństwo

4 kwietnia – czwartek

18.30 – W intencji Ksawiera i Aleksa – o zdrowie i wszelkie łaski Boże

5 kwietnia – piątek

18.30 - +Zyta

6 kwietnia – sobota

18.30 - +Zdzisław Pawełczyk

7 KWIETNIA – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA

8.00 – W intencji Michała, o uzdrowienie duszy i ciała

10.30 – Za Ojczyznę

12.00 - +Telesfor Toboła i zmarli z rodziny

18.30 - +Franciszka, Stanisław Świderczuk

8 kwietnia – poniedziałek

18.30 - +Barbara Klemenska w 5 rocznicę śmierci

9 kwietnia – wtorek

18.30 - +Stanisław Pawłowski

10 kwietnia – środa

18.30 – W intencji Pawła w okazji 19 urodzin, oraz o łaskę zdania matury

11 kwietnia – czwartek

18.30 - +Mirosława Wędrychowska

12 kwietnia – piątek

18.30 – +Eugeniusz Ratajczak

13 kwietnia – sobota

18.30 – ZA ZMARŁYCH POLECANYCH W WYMIENIANKACH ROCZNYCH


 

14 KWIETNIA – II NIEDZIELA WIELKANOCNA

8.00 - +Arkadiusz

10.30 - +Mirosława Łagunionok

12.00 – W intencji Barbary i Gintra z okazji 45 rocznicy ślubu

18.30 - +Jan Cichocki w 6 rocznicę śmierci

15 kwietnia – poniedziałek

18.30 - +Edmund Jęchorek w 31 rocznicę śmierci

16 kwietnia – wtorek

18.30 - +Stanisław Pawłowski

17 kwietnia – środa

18.30 - ……..

18 kwietnia – czwartek

18.30 – W intencji Bogusławy

19 kwietnia – piątek

18.30 - ………..

20 kwietnia – sobota

17.00 – Msza ślubna

18.30 - +Jerzy, Wanda Góra, +Agnieszka


 

21 KWIETNIA – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA – ODPUST ŚW. JOANNY BERETTY MOLLI

8.00 – W intencji Ani o łaskę zdrowia i opiekę Maryi

10.30 - +Marian, Maria, Ryszard Parlej, Jan Mikusiak

12.00 – SUMA ODPUSTOWA

12.00 - +Bronisława Smaczyńska w 1 rocznice śmierci, +Adam Smaczyński, +Halina Pawlicka

18.30 - +Felicjan, Julianna i zmarli z tych rodzin

22 kwietnia – poniedziałek

18.30 - ………

23 kwietnia – wtorek

18.30 - +Stanisław Pawłowski

24 kwietnia – środa

18.30 - +Jerzy Obst

25 kwietnia – czwartek

18.30 - +Wanda Kupczyk – z okazji pogrzebu

26 kwietnia – piątek

18.30 - +Stanisław Pawłowski

27 kwietnia – sobota

18.30 - +Szczepan – w 30 rocznicę śmierci

28 KWIETNIA – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

8.00 - +Maria, Józef, zmarli z rodziny

10.30 – W intencji Zosi z okazji urodzin

12.00 - +Marek, Jerzy Irzyk, Maria, zmarli rodzice z obu stron

18.30 – W intencji Bartka – o zdanie matury

29 kwietnia – poniedziałek

18.30 - +Irena, Władysław Janowscy

30 kwietnia – wtorek

18.30 – W intencji Ewy i Jana z okazji 42 rocznicy slubu

1 maja – środa

18.30 - +Ryszard, Maria Gawrońscy

2 maja – czwartek

18.30 - ………

3 MAJA – NMP KRÓLOWEJ POLSKI

8.00 – W INTENCJI PARAFIAN

10.30 - ……..

12.00 - ……..

18.30 - ……..

4 maja – sobota

18.30 - +Danuta Czerwińska w 2 rocznice śmierci

5 MAJA – NIEDZIELA

8.00 - ……..

10.30 - ………..

12.00 - +Helena Kacprzyk

18.30 - ……….

6 maja – poniedziałek

18.30 - ……..

7 maja – wtorek

18.30 - ………

8 maja – środa

18.30 – W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA I MARGARETEK

 


KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY

KWIECIEŃ 2013

 

1 KWIETNIA – PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY 9.00 - +Stefan Linety – intencja od sąsiadów (nr 11 i 13)

7 KWIETNIA – NIEDZIELA BOŻEGO MIŁOSIERDZIA 9.00 - +Irena Korek

14 KWIETNIA – NIEDZIELA 9.00 – Za żołnierzy wyklętych

21 KWIETNIA – IV NIEDZIELA WIELKANOCNA

9.00 - +Cecylia, Antoni, Stanisław, Zdzisława, Tadeusz, Franciszka, Ignacy

28 KWIETNIA – V NIEDZIELA WIELKANOCNA

9.00 - +Danuta Korek w 5 rocznicę śmierci

3 MAJA – NMP KRÓLOWEJ POLSKI

9.00 - …….

5 MAJA – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

9.00 - +Stefan Przychodniak, Zygmunt Grześko i zmarli z rodziny

12 MAJA – NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

9.00 - ……….

19 MAJA – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

9.00 - ………

26 MAJA – NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

9.00 - +Irena Korek

30 MAJA – BOŻE CIAŁO

9.00 - +Krystyna Łuczak, Jadwiga i Pelagia

2 CZERWCA – NIEDZIELA

9.00 - +Leszek Skibiński