Intencje mszalne maj 2013

Drukuj

INTENCJE MSZALNE

MAJ 2013

1 maja – środa

18.30 - +Ryszard, Maria Gawrońscy

2 maja – czwartek

18.30 - ………

3 MAJA – NMP KRÓLOWEJ POLSKI

8.00 – W INTENCJI PARAFIAN

10.30 - ……..

12.00 - ……..

18.30 - ……..

4 maja – sobota

18.30 - +Danuta Czerwińska w 2 rocznice śmierci

5 MAJA – NIEDZIELA

8.00 - ……..

10.30 - ………..

12.00 - +Helena Kacprzyk

18.30 - ……….

6 maja – poniedziałek

18.30 - ……..

7 maja – wtorek

18.30 - +Bronisława w 7 rocznice śmierci

8 maja – środa

18.30 – W INTENCJI ŻYWEGO RÓŻAŃCA I MARGARETEK

9 maja – czwartek

18.30 - +Barbara Tepper

10 maja – piątek

18.30 - ………

11 maja – sobota

18.30 – Za zmarłych polecanych w wymieniankach rocznych

18.30 - +Mirosława Wędrychowska

12 MAJA – VII NIEDZIELA WIELKANOCNA – WNIEBOWSTĄPIENIE PAŃSKIE

8.00 – Z okazji 1 urodzin Antoniny, z podziękowaniem za odebrane łaski, z prośbą o dalsze

10.30 - +Kazimiera Szarapanowska w 9 rocznicę śmierci, +Stanisław Dobak w 23 rocznice śmierci

12.00 – W intencji Lucyny i Piotra z okazji 40 rocznicy ślubu, z podziękowaniem za odebrane łaski…

18.30 - +Edmund Szymankiewicz

13 maja – poniedziałek

18.30 - ……….

14 maja – wtorek

18.30 - ……….

15 maja – środa

18.30 - +Zofia Czerwińska, Zofia Wydmuch

16 maja – czwartek

18.30 - +Mieczysław Miller w 22 rocznicę śmierci

17 maja – piątek

18.30 - ……….

18 maja – sobota

18.30 - +Stanisław Pawłowski


 

19 MAJA – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

8.00 - +Aleksandra Szukała, Kazimiera, Józefa Szukała

10.30 - +Zuzanna w 3 rocznicę śmierci, oraz w intencji Oskara z okazji 5 urodzin

12.00 - +Władysława

18.30 - +Zofia, Mieczysława, Eugeniusz, rodzice, dziadkowie, pradziadkowie

20 maja – poniedziałek

18.30 - +Krystyna Gawrońska

21 maja – wtorek

18.30 - +Franciszka Świderczuk

22 maja – środa – ŚWIĘTEJ RITY

18.30 – W intencji Aldony – z okazji imienin

23 maja – czwartek

18.30 - +Henryk Rogacki w 3 rocznicę śmierci

24 maja – piątek

18.30 – O łaskę zdrowia dla Ireny i powrót do sił po ciężkiej operacji

25 maja – sobota

18.30 - +Joanna Graczyk, Joanna, Piotr Krygier

26 MAJA – NIEDZIELA TRÓJCY PRZENAJŚWIĘTSZEJ

8.00 - +Anna, Leszek Rutkowscy w rocznicę śmierci

10.30 - +Maria Pachala

12.00 – W intencji Zuzanny z ok. imienin

18.30 - +Zdzisława Ciesielczyk

27 maja – poniedziałek

18.30 – +Maria w 10 rocznicę śmierci

28 maja – wtorek

18.30 - +ks. Leonard w rocznicę śmierci, zmarli z rodzin Ziętkiewiczów i Musiałów

29 maja – środa

18.30 - +Alfreda Małach

30 MAJA – BOŻE CIAŁO

8.00 - …………….

Ok. 11.15 (po procesji) – O zdrowie dla Urszuli i błogosławieństwo dla całej rodziny

31 maja – piątek

18.30 - +Stanisław Rząd w 15 rocznicę śmierci, +Bożena, Józef Kolpowie

1 czerwca – sobota

18.30 - +Tadeusz Melcer i zmarli z rodziny Melcerów, Daszyńskiech, Sławomirskich

2 CZERWCA – NIEDZIELA

8.00 - …..

10.30 – W intencji Anny w 77 urodziny

12.00 - +Paweł Paszek w 30 rocznicę śmierci

18.30 - +Edmund, rodzeństwo, rodzice

3 czerwca – poniedziałek

18.30 - +Marian Kachlicki – intencja od sąsiadów

4 czerwca – wtorek

18.30 - +Krystyna Begier

5 czerwca – środa

18.30 – W intencji członków Żywego Różańca i Margaretek


KOŚCIÓŁ FILIALNY PW. ŚW. FAUSTYNY

MAJ 2013

 

3 MAJA – NMP KRÓLOWEJ POLSKI

9.00 - …….

5 MAJA – VI NIEDZIELA WIELKANOCNA

9.00 - +Stefan Przychodniak, Zygmunt Grześko i zmarli z rodziny

12 MAJA – NIEDZIELA WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO

9.00 - ……….

19 MAJA – NIEDZIELA ZESŁANIA DUCHA ŚWIĘTEGO

9.00 - ………

26 MAJA – NIEDZIELA TRÓJCY ŚWIĘTEJ

9.00 - +Irena Korek

30 MAJA – BOŻE CIAŁO

9.00 - +Krystyna Łuczak, Jadwiga i Pelagia

2 CZERWCA – NIEDZIELA

9.00 - +Leszek Skibiński