Jasełka 2015
sobota 17.01.2015
Dnia 11 stycznia 2015 roku odbyło się w naszej parafii przedstawienie jasełkowe przygotowane przy udziale młodzieży i dzieci związanych z naszą wspólnota parafialną. Reżyserem spotkania była siostra Adrianna dominikanka z Podolan. Jasełka były udane, kto był ten wie; kto nie był, musi czekać kolejny rok ... można jeszcze obejrzeć zdjęcia z tegorocznego wydarzenia.





















































